Znaleziono 0 artykułów
15.06.2023

Dope Lemon wystąpi w Polsce

15.06.2023
Dope Lemon wystąpi na koncercie w Polsce (Fot. Materiały prasowe)

Angus Stone znany jako Dope Lemon już 7 lipca zagra w Warszawie. Niecałe dwa miesiące później – 1 września – na rynku ukaże się jego nowy album „Kimosabé”.

Dope Lemon zaprezentował światu singiel „Kimosabé” zapowiadający nową płytę o tym samym tytule. Album ukaże się na rynku już 1 września i będzie pierwszym longplayem w dyskografii Angusa Stonea. – Pracując nad tą płytą, doznawałem chwil olśnienia. Zastanawiałem się nad moim dzieciństwem, nad tym, gdzie chcę być w przyszłości, więc umieszczenie siebie na okładce wydawało mi się w tym przypadku jak najbardziej właściwe – mówi artysta.

Inspiracją do powstania tytułowego singla była kultowa komedia „Bracia przyrodni” z Willem Fellerrem i Johnem C. Reillym. Cała płyta będzie z kolei długo oczekiwaną kontynuacją albumu „Rose Pink Cadillac” z 2021 roku. – Ta płyta to wszystko, czym jestem – mówi Angus Stone. 

Dope Lemon wystąpi na koncercie w Polsce (Fot. Materiały prasowe)

Przy okazji premiery poprzedniego albumu, Dope Lemon w ramach oficjalnego konkursu, jako nagrodę główną podarował różowego Cadillaca Fleetwooda z 1960 roku. Można więc być niemal pewnym, że i tym razem zaskoczy. Tymczasem, Dope Lemon wyruszył w trasę koncertową. Tegoroczne tournée rozpoczął w Kopenhadze, a już 7 lipca zagra koncert w Warszawie w klubie Palladium.

Więcej informacji o warszawskim koncercie Dope Lemon na stronie organizatora: www.followthestep.com.

Urszula Zwiefka
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Dope Lemon wystąpi w Polsce
Proszę czekać..
Zamknij