Znaleziono 0 artykułów
30.08.2022

Dyson Airwrap Multistyler: Rewolucja w stylizacji włosów

30.08.2022
Fot. materiały prasowe

Istnieje zależność: każdy, kto choć raz wypróbował przełomowe urządzenie Airwrap Dyson, przepada bez reszty. Nie lada gratką dla fanów marki będzie więc nowość: jeszcze bardziej instynktowny w obsłudze i bazujący na jeszcze bardziej zaawansowanej technologii Dyson Airwrap Multistyler. Udoskonalony projekt pozwoli wykreować stylizacje na różnych rodzajach włosów bez nadmiernej temperatury.

Czym Multistyler różni się od swojego poprzednika? Inżynierowie firmy Dyson udoskonalili bestsellerowego Airwrapa przede wszystkim poprzez miniaturyzację i wzmocnienie efektu Coandy – charakterystycznego dla tego urządzenia i pozwalającego na stylizowanie włosów bez nadmiernej i niszczącej pasma temperatury.

Fot. materiały prasowe

To jednak nie koniec zmian. Nowe oblicze zyskały także cylindryczne końcówki. W najnowszej wersji do osiągnięcia efektu skrętu potrzebować będziemy zaledwie jednej, która pozwoli stylizować włosy zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do niego. W poprzedniej odsłonie, by wystylizować wszystkie pasma, konieczna była zmiana końcówki.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij