Znaleziono 0 artykułów
20.07.2021

Dzieci gwiazd w Cannes

20.07.2021
Iris Law (Fot. Getty Images)

Festiwal filmowy w Cannes przyciąga największe osobowości kina. W 2021 roku na czerwonym dywanie u boku dumnych rodziców pojawiły się dzieci gwiazd: córka Julii Roberts, córka Jude’a Lawa oraz dzieci Sean Penna.

Iris Law

Influencerka, modelka i ambasadorka Diora. Córka Jude’a Lawa i Sadie Frost, chrześnica Kate Moss w Cannes zachwyciła nową, króciutką fryzurą. 20-latka nosiła wcześniej brązowe fale. Zmiana wyglądu wiąże się z udziałem w serialu „Pistol” w reżyserii Danny’ego Boyle’a („Trainspotting”) opartego na historii legendarnego zespołu rockowego Sex Pistols. Law zagra w nim Soo Catwoman, która w połowie lat 70. związana była z londyńską subkulturą punkową. Na festiwal filmowy aktorka założyła tiulową sukienkę Diora. Stylizację uzupełniła pierścionkami i diamentowymi kolczykami.

Hazel Moder

(Fot. Getty Images)

16-letnia córka Julii Roberts i Daniela Modera ma na koncie epizodyczny występ w filmie „Dzień Matki”. Na premierze „Flag Day” podczas 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes pozowała u boku ojca. Na czerwonym dywanie pojawiła się w stylizacji nawiązującej do lat 90. XX wieku – założyła koronkową szmizjerkę maksi w jasnożółtym kolorze. Do kreacji dobrała lakierowane mary jane.

Honor Swinton Byrne

(Fot. Getty Images)

Córka Tildy Swinton i Johna Byrne’a pojawiła się na premierze filmu „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”, w którym występuje jej mama. Honor zagrała z Tildą w filmie „Pamiątka” w 2019 roku. Kontynuacja dramatu miała premierę na tegorocznym festiwalu. Na wydarzenie założyła czarną sukienkę z odkrytymi ramionami i małą torebeczkę Chanel.

Dylan i Hopper Pennowie

Hopper, Dylan, Sean Pennowie i  Katheryn Winnick (Fot. Getty Images)

Rodzina Pennów spotkała się na 74. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Sean Penn jest reżyserem filmu „Flag Day”, w którym występuje z dziećmi, córką Dylan i synem Hopperem. To szósty film wyreżyserowany przez Penna, pierwszy, w którym poza reżyserią, zagrał główną rolę. Dylan Penn, która poza aktorstwem zajmuje się modelingiem, na czerwonym dywanie pojawiła się w asymetrycznej sukience z paskiem. Aktorka rozpuściła długie włosy, a do kreacji dobrała czarne sandałki z kokardką. Jej młodszy brat pokazał się w smokingu. „Jestem z was taka dumna, gratulację!”, napisała ich mama, Robin Wright na Instagramie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij