Znaleziono 0 artykułów
26.02.2024

Nowy poziom kreatywności w kampanii Converse Edge of Style

26.02.2024
Marka Converse prezentuje nowe modele De Luxe, które wyróżniają się zaskakującymi obcasami, koturnami, odważnymi kształtami modeli. (Fot. Materiały prasowe)

W sezonie wiosennym Converse stawia kobiety na pierwszym miejscu. W kolekcji De Luxe marka prezentuje trzy nowe modele – Heel, Wedge i Squared, wyróżnające się niezwykłym połączeniem elegancji i sportowego stylu.

Marka Converse, słynąca z kreatywnego podejścia do mody, w wiosennej kolekcji prezentuje modele od kobiet dla kobiet, wnosząc elegancję na zaskakujący poziom.

Wiosenna kolekcja Converse prezentuje trzy nowe modele Chuck 70

Converse De Lux zapowiada atrakcyjną wiosnę. W kampanii Edge of Style pojawiły się trzy nowe odsłony klasycznego modelu Chuck 70 – Chuck 70 De Luxe Heel na obcasie, Chuck 70 De Luxe Wedge na koturnie oraz Chuck 70 De Luxe Squared na kwadratowej platformie. Nie znikają widoczne szwy, naszywka Converse i klasyczne kolory, zgodne z DNA modelu, ale pojawia się nowa wersja noska – w futurystyczny sposób kwadratowego. W kampanii pojawiają się też ćwieki i ostre cięcia, które nadają klasycznym Chuckom nowego charakteru.

Marka Converse prezentuje nowe modele De Luxe, które wyróżniają się zaskakującymi obcasami, koturnami, odważnymi kształtami modeli. (Fot. Materiały prasowe)

Marka Converse współpracuje z kreatywnymi kobietami

Converse promuje ideę wyrażania siebie i odkrywania własnego unikatowego stylu, w którym każdy detal ma znaczenie. Marka zaprosiła do współpracy trzy wyjątkowe kobiety: Martine Ali, Feng Chen Wang i Isabel Marant. Projektantki, słynące ze zmieniania utartych ścieżek, ulepszania ich, redefiniowania istniejących schematów, w nowych modelach nadają kultowym Chuckom nowego wyrazu. Teraz niektóre z Conversów są bardziej rockowe niż dawne wersje butów marki, inne romantyczne, niektóre mają obcasy albo koturny. Ty wybierasz, w czym czujesz się najlepiej.

Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie internetowej marki: www.converse.pl

Karolina Jaźwińska
Proszę czekać..
Zamknij