Znaleziono 0 artykułów
09.02.2024

Kendall Jenner nie rozstaje się z ulubionymi trampkami i klamrą do włosów

09.02.2024
Kendall Jenner (Fot. Getty Images)

Odkąd sportowe buty stały się nieodzownym elementem wygodnych stylizacji, chętnie łączymy je z jenasami. Jeszcze niedawno były to modele baggy o obniżonej talii, teraz wybieramy proste nogawki. Kendall Jenner, fanka prostych codziennych looków, została sfotografowana w Miami właśnie w prostych jeansach, klasycznych conversach i z klamerką we włosach. Udowadnia, że styl sprzed dekad wciąż się sprawdza.

Tej wiosny buty marek sportowych, takich jak Converse, New Balance czy Adidas, będziemy zestawiać z jeansami o prostych nogawkach i podwyższonej talii. Inspiracją do tworzenia tego rodzaju looków może być Kendall Jenner, która swoje ulubione czarno-białe klasyczne conversy do kostki stylizuje z ciemnoniebieskim denimem.

Wiosną 2024 trampki i sneakersy nosimy z jeansami o prostych nogawkach

Kendal Jenner do zestawu jeansy i trampki załozyła biały tank top, bez bielizny pod nim, zgodnie z zasadą Free the Nipple. Modelka od dawna rezygnuje z noszenia biustonosza w sytuacjach codziennych. Do jeansów dodała cienki czarny pasek, a na ramiona zarzuciła sweter w charbowym kolorze. Założyła też ciemne okulary.

Kendall Jenner nie rozstaje się z ulubionymi trampkami marki Converse i klamrą do włosów (Fot. Backgrid/East News)

W ubiegłym sezonie do najpopularniejszych modeli jesansów należały baggy, do których również, jak do wersji prostych albo skinny, lubianych przez Kate Moss, chetnie nosiliśmy sneakersy albo trampki. W tym sezonie ze sportowymi butami będziemy nosić spodnie o prostych nogawkach. W ostatnim czasie taki właśnie model, oprócz Kendall Jenner, wybierały również Dakota Johnson czy Demi Moore.

Kendall Jenner upina włosy w stylu Rachel Green z „Przyjaciół”

Z kolei upięcie włosów Kendall Jenner wpisuje się w trend na fryzury w stylu lat 90., z wykorzystaniem akcesoriów, takich jak klamerki, spinki, gumki. Inspiracją mogą być uczesania z filmówi i seriali, choćby Rachel Green z „Przyjaciół” czy tytułowej bohaterki „Erin Brockovich”, granej przez Julię Roberts.

Kendall Jenner, podobnie jak siostry Hadid czy Hailey Bieber, spinała już włosy klamerkami w poprzednich sezonach, najczęściej do codziennych stylizacji w stylu sportowym.

Zobacz także:

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kendall Jenner nie rozstaje się z ulubionymi trampkami i klamrą do włosów
Proszę czekać..
Zamknij