Znaleziono 0 artykułów
23.01.2024

Dakota Johnson modne proste jeansy nosi z ciężkimi botkami i płaszczem jak z „Matrixa”

23.01.2024
Dakota Johnson w prostych niebieskich jeansach i masywnych czarnych botkach (Fot. Getty Images)

Dakota Johnson to jedna z największych ambasadorek denimu wśród gwiazd – uwielbia go zarówno w formie total looków, jak i poszczególnych elementów garderoby. Nosi już więc także najmodniejsze jeansy z prostą nogawką.  

Dakota Johnson w ciężkich botkach i najmodniejszych jeansach sezonu 

W poniedziałek, 22 stycznia Dakota Johnson została zauważona na ulicach Nowego Jorku w stylizacji łączącej kilka trendów sezonu. Długi skórzany płaszcz i ciężkie botki, zaczerpnięte z rockowych looków aktorka zestawiła z modnymi jeansami z wysokim stanem i prostą nogawką, które w tym sezonie zdążyły już zdetronizować obszerne modele baggy. Do tego dobrała zielony akcent – jeden z kolorów nowego sezonu – oraz plecioną torebka, podobna do tej, którą nosiła ostatnio także Lady Gaga.

Dakota Johnson w prostych niebieskich jeansach i masywnych czarnych botkach (Fot. Getty Images)

Córka Melanie Griffith nie tylko na ekranie potrafi zestawiać swoją delikatną urodą z mocnymi elementami garderoby. Johnson chętnie łączy zwiewne sukienki z ciężkimi butami i czarnymi okularami, a do prostych jeansów zakłada T-shirty z rockowymi nadrukami. Tym razem lekkości masywnym butom i płaszczowi jak z „Matrixa” dodał zwiewny szal w intensywnym odcieniu zieleni.

Zobacz także:

 

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Dakota Johnson modne proste jeansy nosi z ciężkimi botkami i płaszczem jak z „Matrixa”
Proszę czekać..
Zamknij