Znaleziono 0 artykułów
12.09.2022

Emily Ratajkowski w sukience w gazetowy print niczym Carrie Bradshaw

12.09.2022
Emily Ratajkowski w sukni vantage Jean Paul Gaultier (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski pojawiła się na nowojorskiej imprezie w reinterpretacji znanego looku Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” – sukience w gazetowy print oraz z torebką-bagietką w dłoni.

Mimo że „Seks w wielkim mieście” emitowany był ponad 20 lat temu, niektóre ze stylizacji głównych bohaterek nadal mają status kultowych. Do historii przeszły głównie looki Carrie Bradshaw – tiulowe spódnice, slip dresses i szpilki od Manolo Blahnika, które zajęły stałe miejsce w popkulturze. Podczas trwającego obecnie tygodnia mody w Nowym Jorku, na stylizację w stylu Carrie zdecydowała się Emily Ratajkowski.

Modelka pojawiła się na nowojorskich salonach w sukience vintage od Jeana Paula Gaultiera pokrytą printem imitującym gazetę. Carrie w serialu nosiła podobną wersję, jednak stworzoną przez Johna Galliano dla domu mody Dior. Do sukienki Emily dobrała czarny, welurowy płaszcz, buty do kolan z printem w zebrę oraz torebkę w stylu bagietki Fendi – kolejny model wypromowany przez bohaterkę graną przez Sarę Jessikę Parker.

Emily Ratajkowski w sukni vantage Jean Paul Gaultier (Fot. Getty Images)

O Emily mówi się dziś głównie w kontekście rozwodu z Sebastianem Bearem-McClardem. Małżeństwo pary trwało 4 lata, a jego owocem jest syn Sylvester Apollo. Jak podał magazyn „People”, separacja była decyzją modelki.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij