Znaleziono 0 artykułów
17.01.2022

Emily Ratajkowski w grzywce w stylu lat 60.

17.01.2022
Emily Ratajkowski (Fot. Getty Images)

W nowym roku top modelka Emily Ratajkowski zdecydowała się na nową fryzurę. Włosy, które do niedawna nosiła z przedziałkiem pośrodku głowy, ścięła w prostą grzywkę w stylu lat 60.

Emily Ratajkowski wraz z początkiem roku zdecydowała się na metamorfozę. Top modelka zamieściła na Instagramie zdjęcie podpisane „dwadzieścia dwadzieścia dwa”, na którym pozuje w włosach ściętych w prostą grzywkę w stylu lat 60. Gęste kosmyki sięgają oczu i rozchodzą się na boki. Takie uczesanie nosiły wcześniej m.in. Jean Shrimpton, Jane Birkin, czy Brigitte Bardot.

Poza nową fryzurą Ratajkowski na zdjęciach wzrok przyciąga również jej stylizacja. Emily pozostała w sylwestrowym klimacie i postawiła na srebrzysty, cekinowy top z odkrytymi plecami, a z przodu zakończony sięgającymi ziemi frędzlami. Strój uzupełniła błyszczącą kopertówką. Urodę modelki podkreślał delikatny makijaż w odcieniach nude.

Emily Ratajskowski ostatnio rzadziej pojawia się w social mediach. Gwiazda skupia się na macierzyństwie. 8 marca 2021 roku na świat przyszedł jej synek, Sylvester Apollo Bear. Ojcem chłopca jest mąż modelki, Sebastian Bear-McClard. Para pobrała się 23 lutego 2018 roku podczas kameralnej uroczystości.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij