Znaleziono 0 artykułów
21.07.2023

Emily Ratajkowski podkręca temperaturę w najkrótszych szortach tego lata

21.07.2023
Fot. Getty Images

Choć modelka Emily Ratajkowski znana jest z odważnych stylizacji, na co dzień, równie chętnie co naked dresses, wybiera wygodne zestawy ubrań: szroty, proste koszulki, sneakersy.

Nieoczywiste stylizacje to specjalność Ratajkowski. Naked dresses, krótkie bluzki, stroje, odsłaniające ciało – z takich wyborów jest najbardziej znana. Ale teraz lansuje nowy sposób na casual look z dżinsowymi szortami w roli głównej.

Emily Ratajkowski zaprezentowała wygodny casual

Modelka została sfotografowana na spacerze w wygodnych ubraniach, z nowym, miedzianym kolorem włosów. Pokazała, jak dobrze może wyglądać klasyczny czarny tank top, noszony do szortów.

Ratajkowski bezbłędnie łączy dwa tegoroczne letnie trendy: basicowy tank top oraz dżinsowe szorty z wysokim stanem w stylu pin-up girls. Taki model gwiazda nosi równie często, co biker shorts.

Fot. Getty Images

Emily Ratajkowski uwielbia ten model butów: sneakersy Reebok

Ratajkowski chętnie wybiera snekaersy do codziennych stylizacji. Gwiazda ceni wygodę i klasykę, dlatego przyłapana przez paparazzi na spacerze czy na zakupach, najczęściej nosi sneakersy. Dotąd zazwyczaj były to klasyczne Vansy w kratkę, a ostatnio widywana jest też w jednym z najbardziej kultowych modeli Reebok, Club C, butach nawiązujących do estetyki marki z lat 80. XX wieku.

Zobacz też:

Emily Ratajkowski w sneakersach
Odważne stylizacje Emily Ratajkowski
Jak nosić szorty tego lata?

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij