Znaleziono 0 artykułów
30.12.2022

Wszystko, co wiemy o czwartym sezonie „Emily w Paryżu”

30.12.2022
(Fot. materiały prasowe)

Emily w... Rzymie? Podczas wydarzenia specjalnego Netflix Tudum Lily Collins ujawniła, co czeka naszą ulubioną Amerykankę w czwatym sezonie serialu. Oto wszystko, co wiemy o kolejnej odsłonie produkcji Netflixa.

Obsada

Mimo iż Netflix nie potwierdził jeszcze oficjalnie obsady czwartego sezonu, możemy być pewni, że na ekranach ujrzymy większość stałych odtwórców ról, w tym Lily Collins (Emily), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie), Lucasa Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy) oraz Camille Razat (Camille). Fani serialu mieli wątpliwości dotyczące obecności Alfiego, w którego wciela się Lucien Laviscount, jednak Brytyjczyk prawdopodobnie nadal będzie częścią serialu. Sezon czwarty będzie opowiadał o poruszaniu się w skomplikowanych relacjach – personalnych i tych w pracy, oraz o tym, jak wchodzą one ze sobą w konflikt. Emily nadal będzie pracować z Alfiem, Gabrielem i Camille. Te relacje zawodowe są naprawdę obarczone konfliktami emocjonalnymi powiedział Darren Star portalowi Tvguide.com.

(Fot. materiały prasowe)

Fabuła

Trzeci sezon „Emily w Paryżu”, podobnie jak poprzednie, kończy się kilkoma cliffhangerami. Camille porzuca Gabriela przed ołtarzem, zdradzając wszystkim zebranym jakie uczucie łączy Emily i jej narzeczonego. Odkrycie doprowadza do wyjazdu Alfiego i wyznania, że Camille jest w ciąży. Scenarzysta serialu wyjawił w rozmowie z redaktorem „Entertainment Tonight”, że skomplikowane relacje, w których znaleźli się bohaterowie, będą głównym wątkiem nowego sezonu. Dodatkowo ciąża Camille może stanąć na przeszkodzie do szczęśliwego zakończenia relacji Gabriela i Emily, zwłaszcza, że mężczyzna jest podekscytowany wizją ojcostwa. – Czuję, że to co tak naprawdę frustruje wszystkich bohaterów jest fakt, że wszyscy darzą się silnymi uczuciami, a jedna z postaci w tym sezonie powiedziała, że jesteśmy przeznaczeni do bycia tylko z jedną osobą. Myślę, że to jest wielkie pytanie dla tego roku – powiedział Star.

(Fot. Getty Images)

Podczas wydarzenia specjalnego Netflix Tudum Lily Collins uchyliła rąbka tajemnicy o kolejnym sezonie „Emily w Paryżu”. Bohaterkę czekają nowe wyzwania, na czele z... przeprowadzką do Rzymu. – To będą „Rzymskie wakacje” Emily. Czeka nas jeszcze więcej zabawy, mody i oczywiście miłosnych rozterek – podsumowała aktorka.

Data premiery

Jeszcze w styczniu 2021 r. platforma Netflix potwierdziła, że serial doczeka się trzeciego i czwartego sezonu. Zdjęcia już ruszyły, co oznacza, że kolejna odsłona „Emily w Paryżu” może trafić na platformę wcześniej niż początkowo zakładano. Oficjalna data premiery nie została jednak jeszcze potwierdzona.

(Fot. materiały prasowe)

 

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij