Znaleziono 0 artykułów
29.09.2020

Film dokumentalny o Billie Eilish

29.09.2020
(Fot. Getty Images)

Uwielbiana przez miliony fanów na całym świecie Billie Eilish w zaskakującym tempie osiąga kolejne sukcesy. W lutym 2021 roku na ekrany kin i na platformę Apple TV+ trafi film dokumentalny „Billie Eilish: The World's A Little Blurry”.

Mając na koncie piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie, wyróżnienie spotykające tylko wybitnych artystów (m.in. Adele i Tina Turner), nagrody Grammy i wiele współprac ze światem mody, 18-latka opowie swoją historię w nowym dokumencie.

 

Reżyserią filmu zajął się  R.J. Cutler, znany m.in. z „September Issue” (filmu dokumentalnego opowiadającego o przygotowaniach Anny Wintour do wydania jesiennego numeru „Vogue’a”), a prawa do filmu wykupił Apple Original Films za niemałą kwotę 25 mln dolarów.

Film premierę będzie miał w lutym 2021 roku. Z dotychczasowych informacji wynika, że będzie dostępny na platformie Apple TV+ oraz w kinach.

Billie Eilish to urodzona w 2001 roku amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Muzyką zajęła się w wieku 11 lat. W 2019 roku wydała pierwszy album studyjny „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Jej pierwszy singiel  „Bad Guy” zdobył sławę na całym świecie. Do tej pory Eilish zdobyła aż pięć nagród Grammy i trzy MTV Music Awards.

Jagoda Porębska
Proszę czekać..
Zamknij