Znaleziono 0 artykułów
27.01.2022

Margot Robbie we francuskich falach

27.01.2022
Margot Robbie na pokazie Chanel (Fot. Getty Images)

Na pokazie kolekcji haute couture Chanel na sezon wiosna-lato 2022 nie mogło zabraknąć ambasadorki francuskiego domu mody, Margot Robbie, która zachwyciła blond włosami, ułożonymi w delikatne fale.

Tak nosi się gwiazda Hollywood w Paryżu. Margot Robbie na pokaz kolekcji Chanel ubrała się w projekty domu mody. Stylizacja gwiazdy składała się z rozkloszowanej, dwurzędowej marynarki w śmietankowym kolorze, spod której wystawała minisukienka utkana ze złoto-srebrnych nici. Do kreacji dobrała białe botki i vintage torebkę Petit Chanel. Uwagę przykuwała fryzura Margot. Blond włosy swobodnie opadały jej na ramiona, układając się w modne french waves. W takim uczesaniu aktorka wyglądała, jakby właśnie wróciła z plaży w Malibu.

Margot Robbie na pokazie Chanel (Fot. Getty Images)

Margot Robbie ostatnio rzadko pojawia się publicznie. Uwaga aktorki skupia się na firmie producenckiej LuckyChap, która zrealizowała już takie hity, jak: „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, czy „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. W 2023 roku na ekrany kin wejdzie film „Barbie”, gdzie tytułową rolę również zagra Margot. - Zabawa lalką Barbie propaguje pewność siebie i ciekawość świata. Od prawie 60 lat Barbie zachęca dzieci do tego, by nie bać się marzyć i aspirować do najważniejszych ról, od księżniczek po prezydentki. To dla mnie zaszczyt, że będę zaangażowana w ten film także od strony producenckiej - powiedziała aktorka w oficjalnym oświadczeniu. W filmie zobaczymy również Ryana Goslinga, który wcieli się w postać Kena.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij