Znaleziono 0 artykułów
29.08.2022

Turniej golfowy Omegi z George’em Clooneyem

29.08.2022
Fot. Materiały prasowe

Na jeden z najstarszych turniejów golfowych, rozgrywany w w szwajcarskim Cry D’Er, Omega zaprosiła w tym roku George’a Clooney’a. - Już wiem, dlaczego Omega tak kocha to miejsce. Ta marka zawsze sięga po najwyższą jakość, a jeśli chodzi o turniej golfowy, to trudno mi sobie wyobrazić lepszą lokalizację i lepszego sponsora tytularnego - stwierdził aktor.

Monumentalne widoki, towarzystwo gwiazd ekranu, jeden z najbardziej prestiżowych turniejów golfowych. Jeśli to dla was za mało symboli luksusu, dorzućcie do tego obecność George’a Clooneya z ikonicznym zegarkiem Omega, atrybutem filmowych amantów i agentów. Amerykański aktor był ostatnio gościem szwajcarskiego Cry D’Er, gdzie rozgrywał się coroczny turniej Omega Masters. Jednocześnie uchylił rąbka tajemnicy otaczającej najnowszą kampanię Omega Speedmaster ’57, w której odgrywa główną rolę.

Omega jest sponsorem tytularnym turnieju od 21 lat, jednak Clooney, wieloletni przyjaciel marki, pojawił się na nim po raz pierwszy. Towarzyszyli mu aktorka Nina Dobrev z partnerem, olimpijskim snowboardzistą Shaunem Whitem, a także aktor Paul Wesley. Brali udział w jednym z najważniejszych sportowych wydarzeń w roku Omega, turnieju golfowym na polu Crans-sur-Sierre Golf Club, którego tradycja sięga 1923 roku, kiedy był znany jako Swiss Open. Rywalizacja, mająca miejsce na na wysokości 2 200 m n.p.m., od 1939 roku rozgrywa się na tym samym polu.

Fot. Materiały prasowe

Pole Crans-sur-Sierre najwidoczniej przypadło do gustu Clooney’owi, który podczas występu na scenie stwierdził: - Już wiem, dlaczego Omega tak kocha to miejsce. Ta marka zawsze sięga po najwyższą jakość, a jeśli chodzi o turniej golfowy, to trudno mi sobie wyobrazić lepszą lokalizację i lepszego sponsora tytularnego. Aktor opowiedział także o swoim osobistym sentymencie do modelu ’57 marki, przywołując postać ojca, który zawsze miał na ręku Omegę. - Była symbolem klasy. Gdy zacząłem pracować z Omegą, odnalazłem ten zegarek na strychu. Nakręciłem go i mechanizm okazał się sprawny. To od niego zaczęła się ta historia. Model ’57 to po prostu piękny zegarek.

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Turniej golfowy Omegi z George’em Clooneyem
Proszę czekać..
Zamknij