Znaleziono 0 artykułów
28.03.2022

Gwiazdy „Euforii” błyszczą na oscarowym afterparty

28.03.2022
Fot. Getty Images

Na oscarowym afterparty nie mogło zabraknąć gwiazd „Euforii”. Impreza przyciągnęła niemal wszystkie najgorętsze nazwiska z obsady serialu, czyli Zendayę, Sydney Sweeney, Hunter Schafer, Barbie Ferreirę, Maude Apatow, Jacoba Elordiego, Dominica Fike’a i Angusa Clouda.  

Euforia”, serial HBO o problemach nastolatków, używkach, toksycznych relacjach i nieszczęśliwych miłościach, szybko zyskał międzynarodową popularność i uznanie krytyków. Stylistykę produkcji o zagubionej młodzieży definiują m.in. futurystyczne makijaże – geometryczne kształty, kryształki i brokat na powiekach. Makijażystka produkcji, Kirsten Sage Coleman, wylansowała trendy, które odtwarzają fani serii i kreatorzy topowych domów mody. Charakter granych postaci odzwierciedlają też ich stroje: należąca wcześniej do jej ojca, wyciągnięta bluza serialowej Rue (Zendaya), plisowane spódniczki Jules (Hunter Schafer), dziewczęce stroje Lexi (Maude Apatow) czy mikrosukienki z wycięciami Maddie (Alexa Demie). Wyczucie mody gwiazdy „Euforii” prezentują też na czerwonym dywanie. Zendaya została obwołana ikoną pokolenia TikToka, a pozostali członkowie obsady nie pozostają w tyle. 

Nie inaczej było podczas rozdania Oscarów. Zendaya w powłóczystej sukni z cekinów od Valentino i atłasowej koszuli do złudzenia przypominała oscarowy look Sharon Stone z 1998 roku. Serialowy Nate, Jacob Elordi, na ściance pozował w klasycznym garniturze Burberry, białej koszuli i muszce. Pozostali aktorzy „Euforii” spotkali się na afterparty, organizowanym przez magazyn „Vanity Fair”. Zobaczcie ich stylizacje. 

 

 

Zendaya w garniturze Sportmax.


Sydney Sweeney w sukni Miu Miu.


Hunter Schafer w sukni od Ricka Owensa.

Barbie Ferreira w sukni Fendi.


Maude Apatow w kreacji Saint Laurent. 


Dominic Fike. 


Angus Cloud.


Jacob Elordi w garniturze Burberry. 


Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij