Znaleziono 0 artykułów
19.06.2023

Na przekór modowym etykietkom: Hailey Bieber w skarpetkach z sandałami w rybackim stylu

19.06.2023
Hailey Bieber w białych skarpetkach i rybackich sandałach (Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News)

Hailey Bieber ponownie przyciąga uwagę. Modelka, widziana na ulicach Nowego Jorku, zdecydowała się na połączenie białych, długich skarpetek i sandałów, które w Polsce mogłoby uchodzić za modowe faux pas. Nie w 2023 roku, gdy śmiało możemy nosić to, co tylko nam się podoba.

Stylizacje Hailey Bieber często spotykają się z mieszaną opinią. Jej kontrowersyjne wybory, w tym bokserki, pożyczone od męża Justina Biebera, które modelka założyła jako pełnoprawny element swojej stylizacji, czy nonszalancki, nieco odbiegający od obecnych trendów model sneakersów Nike Shox, udowadniają, że Hailey lubi bawić się modą. Jak się okazuje, wychodzi jej to imponująco dobrze. Należy przyznać, że wybory Hailey niewątpliwie odznaczają się wyczuciem stylu i klasą, które modelka od lat wykazuje w swoich modowych decyzjach.

Sandały i skarpety to już nie modowe faux pas

Hailey, sfotografowana 16 czerwca na ulicach Nowego Jorku, w kraju nad Wisłą mogłaby wywołać spore poruszenie. Przez lata połączenie białych, długich skarpet i sandałów było uznawane za kontrowersyjne, do tego stopnia, że doczekało się serii memów przypisujących ten model outfitu charakterystycznej grupie osób, bawiących się w wakacyjnych kurortach. W 2023 roku sandały i skarpety to już nie „szczyt obciachu”, a pełnoprawny element stylizacji o bardzo praktycznym zastosowaniu. Nie musimy chyba dodawać, że w 2023 roku możemy nosić to, co nam się tylko podoba, a stylizacja Hailey Bieber może być dobrym źródłem inspiracji.

Hailey Bieber w białych skarpetkach i rybackich sandałach (Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News)

Hailey Bieber w rybackich sandałach wskrzesza model butów modny w 2021 roku

Modelka tego dnia przeniosła nas do czasów Y2K – miała na sobie krótki, klasyczny biały T-shirt oraz bermudy z niskim stanem. Stylizację uzupełniła czarnymi detalami – torebką i paskiem, które idealnie wpasowały się w jej ulubiony minimalistyczny styl. Nietypowym wyborem okazały się natomiast długie białe skarpetki połączone z czarnymi sandałami w stylu rybackim, które cieszyły się zainteresowaniem w 2021 roku, w tym sezonie letnim ponownie wracają do łask.

Białe skarpety z innymi modelami obuwia

Niepisaną modową zasadę, która mówi o tym, że nie można nosić białych skarpetek do odkrytego obuwia, wielokrotnie przełamały takie gwiazdy jak choćby Sydney Sweeney, która pojawiła się w programie „Today Show” w butach bez pięty. Sama Bieber sięga po ten trend nie po raz pierwszy – w lutym widzieliśmy modelkę w nadmuchanych mulach Prady i elegancko wywiniętych białych skarpetkach

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij