Znaleziono 0 artykułów
26.09.2023

Medycyna estetyczna okiem specjalistów na I Konferencji Naukowej Off Label Experts

26.09.2023
I Konferencja Naukowa Off Label Experts (Fot. Getty Images)

Off Label od początku istnienia chciało edukację z zakresu medycyny estetycznej wznieść na wyższy poziom. I właśnie ten cel realizuje, organizując I Konferencję Naukową Off Label Experts. W trakcie tego wydarzenia lekarze i specjaliści związani z branżą, a także właściciele klinik i poradni spotkają się, aby wspólnie wymienić się doświadczeniami i wysłuchać paneli ekspertów.

I Naukowa Konferencja Off Label Experts „Tips & Tricks. Praktycy Praktykom potrwa od 6 do 8 października 2023 roku i odbędzie się w Double Tree by Hilton Hotel w Warszawie. W trakcie „Friday Open Day”, czyli pierwszego dnia wydarzenia, eksperci i osoby związane z branżą medycyny estetycznej będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych panelach naukowych połączonych z dyskusją i wspólną wymianą doświadczeń. Co ważne, w trakcie spotkań to nie tylko doktorzy i profesorowie będą mieli okazję zabrać głos, ale wszyscy, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną. Istotnym elementem konferencji jest także fakt, iż w trakcie poszczególnych paneli omawiane będą nie tylko ogólne zagadnienia, ale także indywidualne przypadki kliniczne, co może okazać się niezwykle cenną wiedzą dla młodych i początkujących lekarzy.

Kolejne dni to szereg ciekawych paneli z zakresu stomatologii, medycyny anty-aging, suplementacji i tożsamości płciowej. Warsztaty prowadzone będą przez ekspertów Off Label, m.in. dr Karinę Felberg i dr Barbarę Walkiewicz-Cyrańską, które pochwalić się mogą długoletnim doświadczeniem w branży. Wydarzeniu przyświeca idea otwartej dyskusji i wymianie poglądów. Eksperci Off Label gotowi są na merytoryczne debaty i odpowiedzi na trudne pytania. 

W trakcie konferencji poruszony zostanie szereg ciekawych tematów, które są odpowiedzią na oczekiwania pacjentów i potrzeby społeczeństwa. Z jakich paneli będzie można skorzystać podczas wydarzenia? „Medycyna regeneracyjna i anti-aging w ginekologii estetycznej”, „Chirurgia starzejącej się twarzy”, „Gdy widzisz w lustrze nie swoją płeć – o dysforii osób transpłciowych”, „Prawo, przedsiębiorczość i inwestowanie w branży medycyny estetycznej”. To tylko niektóre kwestie, jakie zostaną poruszone podczas trzydniowego szkolenia, które ze względu na szeroki zakres tematyczny polecane jest nie tylko dla lekarzy, ale także przedsiębiorców działających w branży i wszystkich, którzy chcieliby zgłębić przedstawione zagadnienia dotyczące tożsamości płciowej, prawidłowej suplementacji bądź zainteresowani są polepszeniem kondycji ciała za pomocą zabiegów.

Zapisy na konferencję już ruszyły na stronie internetowej Off Label.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij