Znaleziono 0 artykułów
01.06.2022

Zapowiedź kolekcji Camille Charrière x Mango

01.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Dziennikarka, influencerka, prezenterka i pisarka Camille Charriere kontynuuje swoją współpracę z marką Mango, która zapowiada nową limitowaną kolekcję w listopadzie tego roku.

Mango, jedna z wiodących europejskich marek modowych, prezentuje swoją kolejną współpracę z Camille Charrière, której owocem jest ekskluzywna kolekcja limitowanych ubrań. Niezrównane wybory stylizacyjne Camille ugruntowały jej wysoką pozycję w świecie mody. Influencerka, ikona stylu, a także prezenterka, dziennikarka i pisarka zaprojektowała dla Mango ponad czterdzieści elementów garderoby, w tym wyjściowe sukienki, płaszcze i dodatki, pozwalające stworzyć wymarzone stylizacje idealne na domówkę czy wspólny wieczór ze znajomymi w klubie. Najnowsza kolekcja kapsułowa ma odzwierciedlać niepowtarzalny styl i osobowość Camille. W centrum uwagi znajdą się wiecznie modne satynowe tkaniny, a także cekiny i koronki. Ekskluzywna kolekcja trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku.

Współpraca z artystami to częsć DNA Mango. Znany brand pracował już z Chufym, André Saraivą, Leandrą Medine, a ostatnio z Pernille Teisbaek.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij