Znaleziono 0 artykułów
16.02.2022

Inspirująca stylizacja: Demi Moore na pokazie Gabrieli Hearst

16.02.2022
Fot. Getty Images

Podczas nowojorskiego tygodnia mody, 15 lutego odbył się pokaz kolekcji ready-to-wear Gabrieli Hearst na jesień 2022. Nie mogło na nim zabraknąć przyjaciółki projektantki, Demi Moore, która oczarowała elegancką stylizacją. 

Styl Demi Moore zmieniał się wraz z rozwojem jej kariery. Pod koniec lat 80. aktorka nosiła luźne kroje, marynarki i trampki. Z czasem, niezmiennie zachwycając, zmierzała ku większej elegancji, którą lubi także dziś. Na pokaz Gabrieli Hearst na jesień 2022 gwiazda wybrała kostium składający się z czarnego kombinezonu połączonego z białą klasyczną koszulą. Założyła na nią długi śmietankowy płaszcz z klapami. Stylizację uzupełniła dużym pierścionkiem, masywnymi butami i czarną torebką z kwiatowym printem. Model ten – mniejszą wersję torebki Nina – projektantka Gabriela Hearst nazwała imieniem Demi i stworzyła ją właśnie dla Moore, z którą przyjaźni się od lat. Urodę gwiazdy podkreślał delikatny makijaż i rozpuszczone długie włosy. 

W najnowszej kolekcji Gabrieli Hearst na jesień 2022 królują soczyste barwy – żółć, czerwień i pomarańcz – zestawione z ponadczasową czernią. Granica między podziałem na damskie i męskie się zaciera, bo współczesna moda coraz częściej nie ma płci. Hearst zaprezentowała też dzianinowe sukienki, klasyczne płaszcze i kaszmirowe poncha. Pokaz zamknęła modelka Amber Valletta, która zaprezentowała dwurzędowy wełniany garnitur. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez WWD (@wwd)

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij