Znaleziono 0 artykułów
24.01.2022

Inspirująca stylizacja: Jennifer Lopez w dzwonach

24.01.2022
(Fot. Getty Images)

Jennifer Lopez, królowa czerwonych dywanów, wie, jak zrobić wrażenie także na co dzień. W dzwonach z wysokim stanem gwiazda wygląda oszałamiająco.

Po spódnicach boho, które ostatnio polubiła Jennifer Lopez, przyszedł czas na spodnie dzwony. Gwiazda zdecydowała się na model z wysokim stanem, do którego dobrała lawendową, zdobioną marszczeniami bluzkę z głębokim dekoltem. Zdobi go naręcze złotych naszyjników o różnej długości. Spod rozszerzonych nogawek widać welurowe sandałki na platformie. Piosenkarka spięła włosy w charakterystyczny dla siebie koczek.

Dzwony w modzie pojawiły się w latach 60. i 70. Z pokazów przeniknęły do mainstreamu, a rozpowszechnili je hippisi. Do ich popularności przyczynili się również członkowie zespołów The Beatles, Queen czy szwedzkiej Abby. Spodnie z rozszerzanymi nogawkami na stałe wpisały się również w estetykę stylu Y2K. Gwiazdy preferowały wówczas dresowe modele z niskim stanem. Kilka sezonów temu dzwony wróciły do łask. Dziś także po nie sięgamy. Nosimy zarówno modele inspirowane stylem disco, jak i węższe bootcuty. Eksperymentujemy z kolorem – skala zaczyna się od klasycznego niebieskiego, ale na nim wcale się nie kończy. Dzwony można stylizować na sportowo, wybierając welurowy model zestawiony z bluzą, bądź też elegancko, łącząc je z marynarką. Świetnie sprawdzą się też w casualowych kreacjach, co udowodnia Jennifer Lopez. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Inspirująca stylizacja: Jennifer Lopez w dzwonach
Proszę czekać..
Zamknij