Znaleziono 0 artykułów
29.10.2021

Anne Hathaway w nowej, krótkiej fryzurze

29.10.2021
(Fot. Getty Images)

Anne Hathaway zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Długie włosy obcięła na krótkiego boba, który jest najmodniejszą fryzurą tego sezonu.

Krótki bob to hit tego sezonu. Na najmodniejsze cięcie decyduje się wiele gwiazd. Do ich grona dołączyła Anne Hathaway, zdobywczyni Oscara za rolę w musicalu „Nędznicy” z 2012 roku. Aktorka zmieniła fryzurę na potrzeby roli w dramacie „Armageddon Time”.

27 października 2021 roku Anne została zauważona na planie filmowym „Armageddon Time”. Jej brązowe, niegdyś długie, włosy zostały obcięte w stylu Marilyn Monroe. Nowa fryzura gwiazdy została podkreślona stylizacją z lat 70. - długą, dżinsową kurtką, brązowym swetrem, skórzanymi rękawiczkami i okularami retro. 

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka zmieniła fryzurę na potrzeby filmu. W krótkich włosach widziana była już w 2012 roku – zdecydowała się wtedy na modne pixie cut, aby wcielić się w rolę Fantie z „Nędzników”. 

Fabuła najnowszego filmu z udziałem Anne, „Armageddon Time”, rozgrywać się będzie w Nowym Jorku lat 80. Na ekranie zobaczymy też Cate Blanchett, Roberta De Niro, Oscara Isaaca i Anthony’ego Hopkinsa. Za kamerą stanął James Gray („Mała Odessa”, „Królowie nocy”). Data premiery nie została jeszcze ujawniona. 

(Fot. Getty Images)

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij