Znaleziono 0 artykułów
31.03.2021

Najmodniejsze fryzury na wiosnę

31.03.2021
Fot. materiały prasowe The Row

Od krótkiego boba do syreniej długości – te fryzury zainspirują cię do odświeżenia wizerunku przed nowym sezonem. W końcu cięcie jest równie ważne jak nowe ubrania i dodatki.

Syrenia długość

Chociaż Kardashianki prawie zawsze stawiały na długie włosy, trend na sięgające do pasa fryzury uwydatnił się w ostatnich miesiącach. Od pokazu wiosennej kolekcji haute couture Valentino do Dua Lipy i Lizzo na rozdaniu Grammy. Wygląda na to, że trend na syrenią długość zostanie z nami na dłużej. I chociaż może trudno zaklasyfikować go jako typową fryzurę, to łatwo taki efekt uzyskać, dając sobie odpowiednią ilość czasu (lub decydując się na dopinki).

Współczesny pixie cut

Od Audrey Hepburn do Judi Dench – pixie cut to fryzura kultowa. Tej wiosny wiele z nas będzie chciało obciąć włosy, by zaznaczyć nadejście nowego początku. Pixie cut będzie zatem idealnym rozwiązaniem. Możesz postawić na bardzo gładki wariant tak jak Eve Apio lub wybrać zmierzwioną wersję Zöe Kravitz.

Praktyczny bob

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

Bez względu na to, czy jest krótki, czy francuski, nasza miłość do łatwego w utrzymaniu boba nie mija. Kluczowe są jednak zaakceptowanie naturalnej tekstury włosów i zabawa skrętem, lokami i niedoskonałościami, które nadają fryzurze charakter. Im bardziej wyglądasz jak po wstaniu z łóżka, tym lepiej.

Grzywka w stylu lat 70.

Najczęściej ścinamy grzywkę po rozstaniu. W tym roku chcemy zerwać z wydarzeniami ostatnich 12 miesięcy. Chociaż grzywka z przedziałkiem we francuskim stylu zawsze wydaje się kusząca, w tym roku stawiamy na jej lżejszą wersję inspirowaną latami 70. To łatwy w stylizacji, a przy tym bardzo twarzowy look na wiosenno-letni sezon.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij