Znaleziono 0 artykułów
08.10.2019

James Middleton bierze ślub

08.10.2019
James Middleton i Alizee Thevenet (Fot. Getty Images)

Młodszy brat Kate i Pippy oświadczył się swojej dziewczynie, Alizee Thevenet. „She said OUI” – napisał na Instagramie.

„Nasza tajemnica została ujawniona. Ale jesteśmy niesamowicie szczęśliwi” – napisał James Middleton, potwierdzając zaręczyny z Alizee Thevenet. Z francuską analityczką finansową brat Kate i Pippy spotyka się od roku. 32-latek ukuł nawet przydomek dla siebie i narzeczonej – „Jalizee”. 

Parę widziano już razem na ślubie Lady Gabrielli Windsor i Thomasa Kingstona 18 maja tego roku, a latem razem kibicowali tenisistom na Wimbledonie. Teraz Alizee nosi ogromny pierścionek z szafirem, jak donoszą przyjaciele zakochanych. 

Fotoreporterom udało się też zrobić parze zdjęcie na wakacjach z rodziną Middletonów w St Barths. Podobno poznali się przez wspólnych znajomych w South Kensington Club. Połączyła ich miłość do psów. Jamesem jest właścicielem wielu czworonogów i wierzy w skuteczność dogoterapii. Wsławił się także jako aktywista na rzecz świadomości zdrowia psychicznego. Za namową Kate zwierzył się ze zmagania z depresją. W artykule napisanym na początku tego roku opowiedział o presji, której doświadczał jako brat sławnych sióstr. Przyznał też, że od dziecka mierzy się z dysleksją i ADHD. 

Wydaje się, że James pokonał swoje demony. Oprócz zaręczyn powziął też zobowiązania w życiu zawodowym. Założył też firmę Boomf, która produkuje... konfetti.  

Daty ślubu jeszcze nie ustalono, ale można się spodziewać, że ceremonia wzbudzi zainteresowanie na miarę Royal Wedding. Najstarsza siostra Jamesa poślubiła księcia Williama 29 kwietnia 2011 roku, małżonkowie doczekali się już trójki dzieci – George'a, Charlotte i Louisa. 35-letnia dziś Pippa powiedziała „tak” Jamesowi Matthewsowi 20 maja 2017 roku, a synka Arthura urodziła rok później.

Każdy ruch Kate i Williama jest obserwowany przez miliony ludzi na całym świecie. Para książęca ustępuje popularnością tylko Susseksom. Meghan i Harry, rodzice Archiego, odbyli właśnie szeroko komentowaną podróż po Afryce. 

Zobacz zdjęcie z Instagrama, którym James potwierdził zaręczyny:

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij