Znaleziono 0 artykułów
09.08.2023

Jamie Lee Curtis nosi kabaretki zamiast spodni

09.08.2023
Jamie Lee Curtis otrzymała w 2023 roku Oscara za przebo-jową superprodukcję „Wszystko wszędzie naraz”. (Fot. Getty Images)

Jamie Lee Curtis zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w marynarce, kabaretkach i szpilkach. Wpisując się w trend no pants, 64-letnia aktorka udowodniła, że w modzie odwaga popłaca w każdym wieku.

Jamie Lee Curtis, 64-letnia laureatka Oscara za film „Wszystko wszędzie naraz”, udowodniła, że odważna stylizacja pasuje kobiecie w każdym wieku. Na profilu aktorki na Instagramie pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej dla „New York Timesa”. Gwiazda pozuje w taliowanej marynarce, kabaretkach i szpilkach. Jej look wpisuje się w trend no pants.

Zdjęcia udostępnił też fotograf Ryan Pfluger. „Jeśli kiedykolwiek słyszałeś jej śmiech, wiesz, jaki jest zaraźliwy. A jej spojrzenie jest pełne miłości”, napisał. Naturalne piękno aktorki zachwyciło fanów, którzy pozostawili pod jej zdjęciami wiele pozytywnych wpisów. „Piękna od środka i na zewnątrz”, „Tak wygląda piękna kobieta”, komentowano.

Jamie Lee Curtis, Helen Mirren inne gwiazdy cieszą się dojrzałością

Jamie Lee Curtis emanuje pewnością siebie. Otwarcie mówi o starzeniu się, które uważa za kolejny etapów w życiu. W wywiadzie dla „Today” z 2022 roku wyznała, że nie ma zamiaru udawać młodej dziewczyny. –Ona wygląda jak starsza pani”, powie ktoś. I to jest okej. Jesteśmy ludźmi. Starzejemy się. Ale ja czuję się dobrze w moim ciele i w mojej głowie – skwitowała aktorka.

Do grona gwiazd, które zmieniają postrzeganie na temat starzenia się, należy też Helen Mirren, która w jednym z wywiadów wyznała, że „trzeba wziąć to na klatę”. – Albo umierasz młodo, albo się starzejesz, nie ma innego wyjścia. Chyba lepiej się tym cieszyć – dodawała. Sharon Stone natomiast podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym pozuje w wyciętym bikini, dowodząc, że w każdym wieku można wyglądać świetnie.

Wielki comeback Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis otrzymała w 2023 roku Oscara za przebojową superprodukcję „Wszystko wszędzie naraz”. Córka Tony’ego Curtisa debiutowała w Hollywood w latach 70. XX wieku. Zasłynęła filmami „Rybka zwaną Wandą”, „Moja dziewczyna” czy „Halloween”.

Jamie Lee Curtis w teledysku „Jealousy” Offseta i Cardi B

W wywiadzie dla „Good Morning America” Offset ujawnił, że w najnowszym teledysku do „Jealousy”, jego duetu z Cardi B, wystąpiła Jamie Lee Curtis. Na profilu rapera na Instagramie pokazano scenę, w której aktorka gra prezenterkę telewizyjną. W oficjalnym teledysku dostępny jest jednak tylko fragment ich rozmowy.

Julia Goljan
Komentarze (1)

rene wrocl10.08.2023, 01:19
Cudowna!!!
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jamie Lee Curtis nosi kabaretki zamiast spodni
Proszę czekać..
Zamknij