Znaleziono 0 artykułów
11.06.2024

Jennie Kim z Blackpink zadebiutowała na wybiegu u Jacquemusa

11.06.2024
Jennie Kim, gwiazda Kpop i członkini zespołu Blackpink, debiutuje w roli modelki na wybiegu u Jaquemusa (Fot. Acielle / Style Du Monde)

K-pop to potęga. Dowodem na popularność artystów z Korei Południowej jest chociażby pojawienie się Jennie Kim na wybiegu Jacquemusa. Główna raperka Blackpink świętowała z projektantem jubileusz 15-lecia jego marki.

Jennie Kim z Blackpink, gwiazda k-popu, zadebiutowała jako modelka na wybiegu podczas pokazu Jacquemusa „La Casa”. Choć bywała już ambasadorką Chanel i twarzą Calvina Kleina, jej obecność na wybiegu stanowi kolejny istotny krok w jej karierze.

Jacquemus celebrował jubileusz pokazem we Włoszech

Pokaz celebrujący 15-lecie marki odbył się na dachu Casa Malaparte na malowniczej włoskiej wyspie Capri. W wydarzeniu wzięło udział zaledwie 40 gości. Wyjątkowa kolekcja była hołdem dla dotychczasowego dorobku projektanta. Inspirując się atmosferą włoskiego lata, zaprezentowano zmysłowe sylwetki, które subtelnie eksponowały naturalne piękno ciała poprzez wykorzystanie kaskadowego jerseyu, delikatnego muślinu i eleganckiego zamszu. Barwy przypominające letnie słońce i morskie fale tworzyły niepowtarzalny klimat.

Jennie Kim, gwiazda Kpop i członkini zespołu Blackpink, debiutuje w roli modelki na wybiegu u Jaquemusa (Fot. Acielle / Style Du Monde)

Gwiazda Blackpink zachwyca w roli modelki na pokazie Jacquemusa

Jako bliska przyjaciółka marki Jacquemus gwiazda miała zaszczyt zamknąć pokaz „La Casa”, prezentując ostatni look kolekcji: czarną sukienkę midi bez pleców i rękawów. Jej strój dopełniała nowa torebka marki - Le Rond Carré w turkusowym odcieniu ze złotymi elementami oraz elegancki, nisko upięty kok ozdobiony srebrną spinką. Po zakończeniu pokazu gwiazda przywitała się z projektantem Simonem Porte Jacquemusem serdecznym uściskiem, co było symbolicznym zwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue France (@voguefrance)

Pojawienie się Jennie na pokazie było niespodzianką, choć spekulacje o jej udziale zaczęły krążyć wcześniej, gdy zdjęcia z Capri pojawiły się w sieci. Już dzień przed wydarzeniem fani zaczęli snuć teorie na temat tego, co to może oznaczać dla kariery Jennie.

Jennie Kim z Blackpink to jedna z największych gwiazd k-popu

Grupa Blackpink powstała w 2016 roku. Do zespołu należą Jisoo, Jennie, Rosé i Lisa. Zadebiutowały z piosenkami „Boombayah” i „Whistle”. Jennie Kim jako artystka solowa zadebiutowała w 2018 roku. Jej debiut solowy nosił tytuł „Solo” (wydała go wytwórnia YG Entertainment). Utwór zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów w Korei Południowej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus)

Gwiazdy na pokazie Jacquemusa na Capri

Jennie Kim nie była jedyną gwiazdą, która zachwyciła na pokazie Jacquemusa we Włoszech. Dołączyła do niej również Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, która również wzięła udział w pokazie w roli modelki. Wśród zaproszonych gości znalazły się także inni sławy takie, jak wierna przyjaciółka marki, Dua Lipa, Rosie Huntington-Whiteley, Arón Piper i Manu Ríos.

1/12 Tina Kunakey i Adèle Exarchopoulos

2/12 Dua Lipa

3/12 Deva Cassel

4/12 Rosie Huntington-Whiteley

5/12 Laetitia Casta, Tina Kunakey i Adèle Exarchopoulos

6/12 Imaan Hammam

7/12 Manu Rios

8/12 Elodie

9/12 Arón Piper

10/12 Deva Cassel

11/12 Dua Lipa

12/12 Simon Porte Jacquemus

Hela Kozak
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennie Kim z Blackpink zadebiutowała na wybiegu u Jacquemusa
Proszę czekać..
Zamknij