Znaleziono 0 artykułów
17.03.2023

Jennifer Aniston w cekinowej sukience

17.03.2023
Jennifer Aniston w cekinowej sukience na konferencji prasowej filmu „Zabójcze wesele” w Paryżu (Fot. Getty Images)

Jennifer Aniston od lat pozostaje wierna minimalistycznym kreacjom. Na konferencję prasową filmu „Zabójcze wesele” w Paryżu gwiazda przybyła w sukience ozdobionej cekinami. Premiera komedii kryminalnej z Adamem Sandlerem już 31 marca na Netfliksie.

Jennifer Aniston pozostaje wierna zmysłowemu minimalizmowi. W latach 90. XX wieku gwiazda „Przyjaciół” pozowała na czerwonych dywanach w prostych sukienkach na ramiączkach spaghetti lub dopasowanych tubach. Ponad trzy dekady później styl aktorki pozostaje niezmienny. Aniston wciąż wybiera sprawdzone rozwiązania, sięgając po szlachetne projekty i stonowane kolory.

Aktorka pojawiła się na konferencji prasowej filmu „Zabójcze wesele” w Paryżu. Gwiazda pozowała na czerwonym dywanie w sukience w szampańskim odcieniu (niczym tegoroczny oscarowy dywan) obszytej srebrnymi cekinami. Stylizację uzupełniła minimalistyczną biżuterią, blond kosmyki delikatnie opadały jej na twarz (fryzura przypominała jedno z uczesań Rachel), a urodę podkreśliła rozświetlającym makijażem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Netflix US (@netflix)

Na czerwonym dywanie pozowała z Adamem Sandlerem. Razem grają w kontynuacji komedii kryminalnej „Zabójczy rejs” z 2019 roku. „Zabójcze wesele” opowiada o parze detektywów, Nicku i Audrey Spitzach (Sandler i Aniston), którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wkrótce dostają zaproszenie na wesele przyjaciela. Gdy pan młody zostaje porwany, wyruszają do Paryża, by go odnaleźć. Premiera filmu już 31 marca na Netfliksie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij