Znaleziono 0 artykułów
09.09.2021

Jennifer Lawrence spodziewa się pierwszego dziecka

09.09.2021
(Fot. Getty Images)

Hollywoodzki baby boom trwa. Amerykańska aktorka oraz jej mąż, dyrektor galerii sztuki Cooke Maroney, spodziewają się pierwszego dziecka.

Wieści o ciąży rozniosły się zaledwie dzień po wypuszczeniu zwiastunu do najnowszego filmu aktorki “Don’t Look Up”, w którym występuje razem z największymi gwiazdami Hollywood, takimi jak Leonardo Dicaprio, Meryl Streep, Ron Perlman czy Timothée Chalamet. 

Przedstawiciele aktorki poinformowali o jej ciąży magazyn “People”.

Lawrence i Maroney poznali się przez wspólną znajomą. Zaczęli się spotykać w czerwcu 2018 roku, a zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy później, w lutym 2019. Ślub wzięli w październiku 2019 podczas prywatnej ceremonii na Rhode Island. 

“Nie czułam, jakbym musiała wychodzić za mąż. Po prostu poznałam Cooke’a i bardzo chciałam go poślubić. Obydwoje chcieliśmy zostać małżeństwem. Jest moim najlepszym przyjacielem” - opowiedziała Lawrence w podcaście Catt Sandler. 

Wybranek aktorki - Cooke Maroney ukończył historię sztuki na uniwersytecie NYU. Po ukończeniu studiów pracował w galerii Gagosian. Obecnie jest dyrektorem Gladstone Gallery, specjalizującej się w sztuce współczesnej. Maroney nie jest fanem social mediów, nie używa Twittera ani Facebooka, a jego Instagram jest prywatny. 

Lawrence pierwszy raz wspomniała o tym, że chciałaby być matką już w 2015 roku i powtarzała to później w wielu wywiadach. W 2016 roku, w rozmowie z "Glamour" wyznała, że ma wrażenie, że gdy zostanie matką, poczuje się w pełni spełniona.

Zuzanna Żelazny
Proszę czekać..
Zamknij