Znaleziono 0 artykułów
02.04.2024

Tak jak Jennifer Lawrence latem 2024 nie rozstaniemy się z białą spódnicą

02.04.2024
Fot. Getty Images

Aktorka Jennifer Lawrence już przyzwyczaiła nas do tego, że poza uroczystymi galami hołduje wygodnej elegancji. Perełką w jej szafie są długie spódnice. Niedawno aktorka zaprezentowała, jak wiosną i latem stylizować klasyczną białą spódnicę maxi.

Jennifer Lawrence typuje białą spódnicę maxi na hit lata 2024

O ile na czerwonym dywanie długie suknie do ziemi nie są niczym zaskakującym, o tyle w mniej oficjalnych sytuacjach czy casualowych stylizacjach długość maxi przykuwa uwagę.
Czarna plisowana spódnica z prześwitami noszona do kozaków i płaszcza albo jeansowa spódnica maxi do balerinek to tylko niektóre ze stylizacji ostatnich miesięcy, w których Jennifer Lawrence dała się zapamiętać. Ta moda wciąż trwa, długość do ziemi stanie się przebojem w nowego sezonu.

Fot. East News

Biała spódnica to letni klasyk i must-have w 2024 roku

Czarna długa plisowana spódnica na wieczorne wyjście to klasyka, podobnie jak biała gnieciona maxi na lato. Ostatnio na rodzinnym spacerze w Nowym Jorku Jennifer Lawrence pojawiła się w zwiewnej białej spódnicy z cienkiej bawełny, otwierając letni sezon. Romantyczny charakter ubrania przełamała granatową bluzą i sportowymi dodatkami – opływowymi okularami przeciwsłonecznymi z pomarańczowymi szkłami i szarymi adidasami Samba. Aktorka tego dnia zrezygnowała z makijażu, postawiła na rozpuszczone włosy z przedziałkiem.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij