Znaleziono 0 artykułów
18.07.2022

Jennifer Lawrence w sukience w kratę Tory Burch

18.07.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lawrence znana jest ze swojego zamiłowania do komfortowych stylizacji. Aktorka, która niedawno została matką, stawia na wygodę udowadniając, że ta nie wyklucza wyróżniającej się unikatowości.

Jennifer Lawrence to utalentowana aktorka znana z poczucia humoru i wyczucia stylu oraz oryginalnego podejścia do hollywoodzkiej obsesji elegancji. Sfotografowana w Nowym Jorku podczas spaceru zwróciła uwagę sukienką midi od Tory Burch. Wzór tkaniny (niebieska krata) i gorsetowy fason to połączenie beztroskiej atmosfery letniego przyjęcia z twistem rodem z high fashion. Do oryginalnej sukienki Lawrence dobrała pomarańczowe sandały i małą, czarną torebkę. Wydaje się, że laureatka Oscara za rolę w „Poradniku pozytywnego myślenia” dołącza do miłośniczek trendu clean girl: aktorka nie zdecydowała się na makijaż i rozpuściła długie blond włosy, stawiając na naturalność i świeżość.

Fot. Getty Images

To jedno z pierwszych publicznych wyjść Lawrence po tym, jak w kwietniu aktorka i jej partner, Cooke Maroney, doczekali się pierwszego dziecka. Ostatnią kreacją Lawrence, która zwróciła naszą uwagę, była zjawiskowa suknia Oscara de la Renty, którą gwiazda miała na sobie podczas grudniowego występu w „The Late Show with Stephen Colbert”. Teraz Lawrence stawia na szykowny komfort.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij