Znaleziono 0 artykułów
05.05.2022

Everyday glamour: Jennifer Lopez i Ben Affleck w casualowych stylizacjach

05.05.2022
Jennifer Lopez i Ben Affleck (Fot. Getty Images)

Jennifer Lopez i Ben Affleck to wielcy nieobecni tegorocznej MET Gali. Pozostaje domyślać się jak para zinterpretowałaby tegoroczny temat „Glided Glamour”. Tymczasem dzień później zakochani zostali przyłapani przez fotoreporterów w Los Angeles podczas wspólnego spaceru w casualowych stylizacjach.

Jennifer miała na sobie białą koszulkę i jasnoszare spodnie z wysokim stanem i ­chwilowo zapomnianym trenem – szelkami. Całość spięła czarnym paskiem z klamrą Chanel. Gwiazda postawiła na wygodę i elegancję łącząc białe sneakersy Rogera Viviera z elegancką torebką Birkin oraz przyciemnionymi okularami przeciwsłonecznymi. Affleck zrobił sobie chwilową przerwę od słynnych flanelowych koszul i również postawił na stonowane kolory ‒ beżowy sweter połączył z szarymi spodniami oraz niebieskimi sneakersami. Para po raz kolejny postawiła na dopasowane stylizacje.

(Fot. Getty Images)

Nieobecność Bennifer na MET Gali była dużym zawodem, szczególnie po ich wspólnym wystąpieniu w 2021 roku, kiedy para okazywała sobie czułość na oczach setek fotografów.  Wszystko jednak wskazuje na to, że miłość pary kwitnie. Od czasu głośnych zaręczyn zaręczyn regularnie widywani są podczas poszukiwań dla siebie nowego domu i być może w przyszłym roku zadebiutują w Muzeum w Nowym Jorku już jako oficjalne małżeństwo.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij