Znaleziono 0 artykułów
02.06.2022

Vogue Beauty Awards: Jurorzy drugiej edycji konkursu

02.06.2022
Jury drugiej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards / (Fot. Materiały prasowe)

Najbardziej wpływowe osobistości świata urody, ekspertki i eksperci branży, specjaliści w dziedzinie pielęgnacji, makijażu i kosmetologii oraz członkowie redakcji „Vogue Polska” wybiorą najlepsze produkty, marki i zabiegi. Poznajcie jurorów drugiej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards 2022.

Branża beauty nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Jako pierwsi dowiadują się o kosmetycznych nowościach, a spośród setek produktów potrafią wybrać te najlepsze. Dlatego to oni wyłonią zwycięzców w 37 kategoriach drugiej edycji Vogue Polska Beauty Awards 2022. Laureaci zostaną ogłoszeni we wrześniowym wydaniu magazynu.

Prezentację jury zaczynamy od osoby, której nazwisko zna każdy w branży beauty. Joanna Czech to specjalistka od pielęgnacji skóry z 35-letnim doświadczeniem. Jej innowacyjne, spersonalizowane zabiegi zgodne z filozofią slow-age i wykorzystujące najnowsze zdobycze technologii cieszą się ogromną popularnością. Polka mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych współpracowała z największymi gwiazdami. Jennifer Aniston, Carey Mulligan, Michelle Williams, Rooney Mara, Anna Wintour, Kim Kardashian, Cate Blanchett, Kate Winslet to tylko niektóre z jej klientek. Joanna Czech prowadzi kliniki w Dallas i Nowym Jorku. Pełni też rolę Global Skincare Expert marki Cle de Peau Beaute.

Joanna Czech / (Fot. Materiały prasowe)

Ze sławami współpracuje też Monika „JAC” Jagaciak, top modelka, która wystąpiła na ponad 30 okładkach magazynów na całym świecie, w tym amerykańskiego, francuskiego, włoskiego i „Vogue’a”. Może się poszczycić kontraktami z wielkimi koncernami mody. Występowała na wybiegach Chanel, Christiana Diora, Prady, Chloé, Toma Forda, Bottegi Venety, Versace czy Alexandra McQueena. Pojawiła się w kampaniach domów mody, takich jak Valentino, Saint Laurent, Louis Vuitton oraz Prady. Na okładce „Vogue Polska” z wiosny 2020 roku pokazała się w zupełnie nowej roli – jako karmiąca piersią matka.

Monika JAC Jagaciak / (Fot. Materiały prasowe)

W jury Vogue Polska Beauty Awards 2022 zasiądzie także Gosia Boy, redaktorka mody, influencerka, pasjonatka dobrego dizajnu. Gosia na co dzień współpracuje z markami z branży mody i urody. Jej znakiem rozpoznawczym jest stylowy minimalizm.

Gosia Boy / (Fot. Materiały prasowe)

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana jako Red Lipstick Monster, to wizażystka, kosmetolożka i niekwestionowana królowa polskiego YouTube’a. Prowadzony przez nią kanał makijażowy, na którym prezentuje poradniki związane z urodą i uczy świadomego podejścia do kosmetyków, śledzi ponad półtora miliona internautów. Ewa jest też autorką książek „Tajniki makijażu”, „Tajniki DIY”, „Tajniki paznokci” oraz e-booka „Ciałopozytywny poradnik śniadaniowy”. Makijaż dla Ewy to narzędzie artystycznej ekspresji.

Red Lipstick Monster / (Fot. Materiały prasowe)

W gronie jurorów Vogue Polska Beauty Awards 2022 nie mogło zabraknąć Patrycji Dobrzenieckiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych makijażystek w Polsce. Patrycja od ponad 20 lat jest ekspertką w dziedzinie mody i urody. Tworzy wizerunek polskich gwiazd oraz kampanie makijażowe dla największych marek kosmetycznych. Obecnie współpracuje z guru światowego make-upu, Pat McGrath. Na koncie ma współpracę także z Diorem. Na Instagramie dzieli się swoimi inspiracjami.

Patrycja Dobrzeniecka / (Fot. Materiały prasowe)

Hity branży beauty nie mają tajemnic również przed gwiazdami zainteresowanymi pielęgnacją i kosmetycznymi nowinkami. Marieta Żukowska, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, członkini Polskiej Akademii Filmowej, laureatka 10 nagród teatralnych, kocha modę i wszystko, co związane z branżą urody.

Marieta Żukowska / (Fot. Materiały prasowe)

Najlepsze kosmetyczne produkty, marki i zabiegi pomoże wybrać też Marta Zawiślańska. Kolorystka, fryzjerka, a od trzech lat Advokat Authentic Beauty Concept w Polsce oraz główna ambasadorka marki Dyson w Polsce. Od 18 lat w zawodzie, tyle samo lat ma jej Atelier Stylissimo.

Marta Zawiślanka / (Fot. Materiały prasowe)

W jury zasiądą również członkowie redakcji „Vogue Polska”: redaktorka naczelna Ina Lekiewicz, szefowa działu urody Izabela Cieplińska, redaktorka mody Michalina Murawska oraz dyrektor ds. marketingu i PR Szymon Machnikowski.

Ina Lekiewicz / (Fot. Materiały prasowe)
Izabela Cieplińska / (Fot. Materiały prasowe)
Michalina Murawska / (Fot. Materiały prasowe)
Szymon Machnikowskia / (Fot. Materiały prasowe)

 

Redakcja „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij