Znaleziono 0 artykułów
23.12.2021

Kartka świąteczna Harry’ego i Meghan z dziećmi

23.12.2021
(Fot. Getty Images)

„W 2021 roku przyszła na świat nasza córka, Lilibet” – czytamy na oficjalnej kartce świątecznej Harry’ego i Meghan. Małżonkowie w casualowych stylizacjach pozują do zdjęcia z dziećmi: Archiem i Lilibet „Lili” Dianą.

Nie tylko książę i księżna Cambridge wybrali na tegoroczną kartkę świąteczną fotografię utrzymaną w wakacyjnym klimacie. Harry i Meghan, którzy od 2020 roku mieszkają w Kalifornii, razem z dwójką dzieci pozują przed obiektywem Alexiego Lubomirskiego. Artysta i aktywista o polskich korzeniach był wcześniej oficjalnym fotografem na ślubie pary. 

Tym razem na jego zdjęciu Susseksowie pozują w codziennych stylizacjach. Książę Harry ma na sobie koszulę oraz przetarte dżinsy. Meghan pozuje w granatowym golfie i dżinsowych rurkach. Na fotografii towarzyszą im dzieci: Archie, który ma podobną stylizację do taty, oraz Lilibet „Lili” Diana. To pierwszy raz, kiedy para zdecydowała się pokazać twarz urodzonej w tym roku córeczki.

„W 2021 roku przyszła na świat nasza córka, Lilibet. Dzięki Archiemu staliśmy się „mamą” i „tatą”, a dzięki Lily rodziną. Patrząc z nadzieją na 2022 rok, przekazaliśmy w Waszym imieniu darowizny organizacjom, które zapewniają ochronę rodzinom – poczynając od tych zmuszonych do opuszczenia Afganistanu, aż do amerykańskich rodzin, które potrzebują płatnego urlopu rodzicielskiego. Życzymy wam wesołych świąt i obfitego Nowego Roku, od naszej rodziny dla Waszych. Harry, Meghan, Archie i Lilibet” – napisali Harry i Meghan.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądały świąteczne kartki rodziny królewskiej na przestrzeni lat zajrzyjcie tutaj: Kartki świąteczne brytyjskiej rodziny królewskiej.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij