Znaleziono 0 artykułów
14.12.2022

Kartka świąteczna księżnej i księcia Walii z dziećmi

14.12.2022
Księżna i książę Walii z dziećmi (Fot. Getty Images)

Pałac Buckingham opublikował kartkę świąteczną księcia i księżnej Walii. Na zdjęciu widzimy małżeństwo spacerujące po leśnej ścieżce. Za ręce trzymają trójkę swoich dzieci, George’a, Charlotte i Louisa.

Co roku członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej udostępniają kartkę świąteczną z życzeniami. Na tegorocznej fotografii widać Kate i Williama spacerujących po leśnej ścieżce, najprawdopodobniej w pobliżu ich domu, Adelaide Cottage w Windsorze. Przed obiektywem Matta Porteousa zapozowały także dzieci pary: 9-letni książę George, 7-letnia księżniczka Charlotte i 4-letni książę Louis.

Cała rodzina postawiła na stylizacje z dżinsem w roli głównej. Kate nosi koronkową koszulę, białe sneakersy i rurki. William wybrał dżinsy, granatową koszulę Ralpha Laurena i sportowe buty. George założył niebieską koszulkę Polo Ralph Lauren, Charlotte pozowała w krótkich spodenkach, a Louisa ubrano w koszulkę w paski i dżinsowe spodenki.

W ubiegłoroczne święta Kate i William wybrali zdjęcie z Jordanii. Za obiektywem również stanął Matt Porteous, odpowiedzialny także za zakulisową sesję z chrztu księcia Louisa oraz trzecich i piątych urodzin księcia George’a.

Zdjęcie ujrzało światło dzienne kilka dni po premierze pierwszej części serialu dokumentalnego „Harry i Meghan” i dwa dni przed premierą kolejnej, która ma wywołać jeszcze większy skandal.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Kartka świąteczna księżnej i księcia Walii z dziećmi
Proszę czekać..
Zamknij