Znaleziono 0 artykułów
23.04.2022

Urodzinowe zdjęcie księcia Louisa

23.04.2022
Fot. Getty Images

Z okazji czwartych urodzin księcia Louisa dumna mama Kate Middleton opublikowała aktualne zdjęcie synka. Zostało zrobione na plaży w Norfolk przez samą księżną Cambridge.

To już tradycja, że z okazji urodzin członków brytyjskiej rodziny królewskiej publikowane są ich aktualne zdjęcia. Fotografie udostępniają często ich najbliżsi na swoich profilach w mediach społecznościowych albo na oficjalnym profilu całego rodu. Niedawno podziwialiśmy portret królowej Elżbiety II, która z okazji skończenia 96 lat pozowała z dwoma białymi kucami o wymyślnych imionach Bybeck Katie i Bybeck Nightingale. 

Teraz, tuż przed czwartymi urodzinami księcia Louisa, czyli dzień przed 23 kwietnia, księżna Cambridge umieściła na swoim Instagramie portret synka. Zdjęcie powstało na plaży w Norfolk, gdzie znajduje się letnia rezydencja rodziny. Według oficjalnych informacji, autorką fotografii jest Kate Middleton. 

Książę Louis, również zgodnie z tradycją, jest ubrany w codziennym stylu – w turkusowe szorty, szary sweter z gwiazdkami w różnych kolorach, założony na koszulę w kratkę.

W maju siostra Louisa Charlotte, skończy siedem lat, a jego starszy brat George, tego lata będzie obchodził dziewiąte urodziny.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij