Znaleziono 0 artykułów
10.11.2022

Kate Middleton w sukience Mango

10.11.2022
Księżna Walii (Fot. Getty Images)

Kate Middleton odwiedziła Colham Manor Children’s Centre w Middlesex, ubrana w dzianinową sukienkę popularnej marki Mango. Księżna Walii wsparła matki zmagające się z okołoporodowymi zaburzeniami psychicznymi.

W minionym tygodniu na konferencji zdrowia psychicznego dzieci Kate Middleton zaprezentowała się w monochromatycznej stylizacji z beżową midi i płaszczem Max&Co. Tym razem odwiedziła matki dotknięte okołoporodowymi zaburzeniami psychicznymi. Na tę okazję założyła prążkowaną, dzianinową midi w odcieniu khaki Mango. Talię podkreśliła paskiem od Ralpha Laurena. Na wierzch narzuciła płaszcz marki Hobbs w podobnym odcieniu. Całość dopełniła stylowymi dodatkami: zamszowymi czółenkami Gianvito Rossi, zieloną kopertówką Jimmy Choo, kolczykami w kształcie łezki od Kiki McDonough oraz szafirowym pierścionkiem zaręczynowym.

Księżna Walii (Fot. Materiały prasowe Mango / Goff Images)

Księżna Walii w maju została patronką organizacji charytatywnej Maternal Mental Health Alliance, która zapewnia opiekę kobietom i rodzinom dotkniętym okołoporodowymi problemami zdrowia psychicznego.

„To wspaniałe widzieć korzyści, jakie przynosi holistyczne podejście do zdrowia”, czytamy na profilu Pałacu Kensington na Twitterze.

Podczas odwiedzin w ośrodku Kate zdobyła się na czuły gest. Witając się z grupą dzieci, wręczyła trzyletniemu chłopcu swoją broszkę w kształcie maku. Rodzina królewska nosi taką ozdobę w listopadzie w hołdzie żołnierzom walczącym w I wojnie światowej.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij