Znaleziono 0 artykułów
04.11.2022

Kate Middleton w beżowej stylizacji

04.11.2022
Kate Middleton na spotkaniu organizacji The Street (Fot. Getty Images)

Kate Middleton do perfekcji opanowała zasady dworskiej etykiety. Na konferencję dotyczącą zdrowia psychicznego dzieci założyła monochromatyczną stylizację w jesiennym odcieniu beżu. 

Kate Middleton to ulubienica Brytyjek, które chętnie inspirują się jej stylem. W szafie księżnej znajdziemy romantyczne sukienki midi, świetnie skrojone marynarki, klasyczne koszule i ponadczasowe płaszcze. Żona Williama ceni elegancję. Wybiera kreacje, które posłużą jej przez lata i chętnie sięga po projekty etycznych marek. 

Kate jest świadoma zachodzących zmian społecznych, nie tylko związanych ze zrównoważoną modą, ale i wyzwaniami stojącymi przed współczesną młodzieżą. Wraz z mężem udziela się charytatywnie, walczy o zatrzymanie katastrofy klimatycznej i dba o lepsze warunki bytu najbardziej potrzebujących.

Kate i William na spotkaniu organizacji The Street (Fot. Getty Images)

Na początku listopada Kate i William wzięli udział w spotkaniu w Scarborough. Wsparli organizację The Street zajmującą się zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży. Na tę okazję księżna Walii założyła beżowy total look. Aksamitną spódnicę midi zestawiła z golfem i wełnianym płaszczem marki Max&Co. Stylizację uzupełniła miniaturową torebką marki DeMellier London i klasycznymi szpilkami. William postawił na błękitną koszulę, granatowe spodnie, bordowy sweter i marynarkę. Małżeństwo przypięło do swoich kreacji broszkę z czerwonym makiem, symbol związany z obchodzonym w Wielkiej Brytanii Dniem Pamięci, przypadającym na 11 listopada.

I dla mnie, i dla Kate pomaganie jest niezmiernie ważne. Chcemy pokazać, że jako społeczeństwo jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele – powiedział William podczas spotkania. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij