Znaleziono 0 artykułów
20.10.2021

Kate Middleton w ognistej czerwieni - najmodniejszym kolorze sezonu

20.10.2021

 

Fot. Getty Images

Księżna Cambridge ponownie zabrała głos w ważnej sprawie. 19 października 2021 roku wygłosiła przemówienie w Londynie na temat uzależnień  w ramach kampanii The Forward Trust „Taking Action on Addiction”. Na tę okazję założyła komplet w najmodniejszym kolorze tego sezonu – ognistej czerwieni.

The Forward Trust to brytyjska organizacja charytatywna, która pomaga osobom uzależnionym od narkotyków i alkoholu. W ramach działalności prowadzi kampanię „Taking Action on Addiction”, która szerzy świadomość na temat przyczyn uzależnień i miejsc oferujących pomoc osobom zmagającymi się z tym problemem. Akcja zbiega się z Tygodniem Świadomości Uzależnień w Wielkiej Brytanii.

Kate Middleton, która objęła kampanię patronatem, pojawiła się na wydarzeniu w monochromatycznym komplecie składającym się z golfu od Ralpha Laurena i dopasowanej plisowanej spódnicy od Christophera Kane’a. Ogniście czerwoną stylizację uzupełniła brązowymi dodatkami - szpilkami i torebką od jednej ze swoich ulubionych marek - DeMellier.

- Uzależnienie nie jest wyborem, ale może się przytrafić każdemu z nas. Zbyt rzadko mówi się o tym, że jest to poważna choroba psychiczna. Rzadko też poświęcamy czas, by odkryć i w pełni zrozumieć jej podstawowe przyczyny - powiedziała Kate podczas swojego wystąpienia.

- Jako społeczeństwo, musimy zacząć od pozycji współczucia, empatii oraz zrozumienia. Powinniśmy traktować priorytetowo opiekę i wsparcie, pomagając osobom z problemem w ponownej socjalizacji z ludźmi wokół nich - zaapelowała.

Księżna odniosła się również do tego, jak izolacja i stres związany z pandemią COVID-19 może wpłynąć na zdrowie psychiczne - Pandemia miała znaczący wpływ na wskaźniki uzależnień. A rodziny i dzieci są dziś bardziej narażone na ten problem niż kiedykolwiek wcześniej (…) Kampania pokaże nam, że wiele osób nie tylko wychodzi z nałogu, ale również dobrze prosperuje. Każdy może pomóc. Razem zbudujmy szczęśliwsze, zdrowsze i bardziej opiekuńcze społeczeństwo

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij