Znaleziono 0 artykułów
16.01.2024

Katherine Heigl po 10 latach powraca w wielkim stylu na galę Emmy

16.01.2024
Fot. Getty Images

Po dekadzie nieobecności na gali Emmy Katherine Heigl, przed laty gwiazda serialu „Chirurdzy”, powróciła na ceremonię wręczenia „telewizyjnych Oscarów”. Na czerwonym dywanie pojawiła się w zjawiskowej kreacji przypominającej kwiat róży. Projekt sukienki powstał specjalnie dla aktorki i jest dziełem Reem Acry.

Zjawiskowa sukienka Katherine Heigl na czerwonym dywanie Emmy 2024

Elegancka sukienka, w której Katherine Heigl zachwycała na 75. gali Emmy, była udrapowana niczym kwiat. Kreacja odsłaniała ramiona, a na dekolcie układała się niczym płatki róży w kształt serca. Marszczenie w talii zostało podkreślone ozdobą w stylu retro, do której aktorka dobrała srebrną kopertówkę. Klasyczna sukienka gwiazdy została uzupełniona diamentową kolią Rahaminov.

Fot. Getty Images

W makijażu gwiazdy też nie było zaskoczeń – dominowały czerwone usta i mocno zaakcentowane rzęsy. Styl retro podkreślała fryzura – ułożone asymetrycznie krótkie blond włosy. Zamieszanie na gali Emmy wywołała nie tyle stylizacja aktorki, ile sam fakt udziału Katherine Heigl w ceremonii. Ostatni raz gwiazda pojawiła się na tym wręczeniu nagród 10 lat temu..

Nieformalny zjazd obsady „Chirurgów” na gali wręczenia Emmy 2024

Galę wręczenia nagród Emmy w 2024 roku można uznać za nieformalny zjazd obsady „Chirurgów”, a jedną z dawno niewdzianych gwiazd tego serialu jest właśnie Heigl. Aktorka, która zdobyła statuetkę Emmy w 2007 roku za rolę Izzy Stevens, w 2010 roku zrezygnowała z udziału w serialu, co przerwało dynamiczny rozwój jej kariery.

Aktorka zdecydowała się ten na ruch, motywując go trudnymi warunkami pracy i presją, która zagrażała jej zdrowiu psychicznemu. W jednym z wywiadów w 2009 roku metody stosowane na planie „Chirurgów” nazwała nawet „okrutnymi i podłymi”. Jednak w niedawnej rozmowie w Sirius XM z Bevy Smith Katherine Heigl przyznała, że po latach ma poczucie straty.

– Patrzę wstecz i czasami zastanawiam się: Boże, żałuję, że nie mogłam się choć na chwilę uspokoić – powiedziała, po czym dodała: – Gdybym mogła znaleźć sposób, aby brać udział w projekcie, byłoby to również z korzyścią dla mnie. Ale postrzegałam sytuację jednoznacznie: intensywność pracy zagrażała mojemu zdrowiu. A ja po prostu uciekłam w panice.

Czy nostalgicznymi wywiadami i swoim udziałem w gali przyznania nagród Emmy, którą zbojkotowała w 2008 roku, gwiazda „Chirurgów” przygotowuje nas do wielkiego powrotu?

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Katherine Heigl po 10 latach powraca w wielkim stylu na galę Emmy
Proszę czekać..
Zamknij