Znaleziono 0 artykułów
15.04.2024

Katy Perry i Orlando Bloom w dopasowanych stylizacjach w czerni

15.04.2024
Katy Perry i Orlando Bloom w dopasowanych czarnych stylizacjach / (Fot. Getty Images)

Katy Perry i Orlando Bloom na czerwonym dywanie to nieczęsty widok. Łatwiej o ich wspólne zdjęcie z wakacji czy niezobowiązującej randki. Zawsze wyglądają na zrelaksowanych i szczęśliwych w swoim towarzystwie. Czerwony dywan też ich nie onieśmiela. Na gali Breakthrough Prize Ceremony 2024 Katy Perry i Orlando Bloom pojawili się w eleganckich stylizacjach w czerni.

Po burzliwych początkach związku Katy Perry i Orlando Bloom uchodzą dziś za jedną z najbardziej zgodnych par show-biznesu. Wokalistka i aktor starają się chronić swoją prywatność, rzadko więc pokazują się razem a na czerwonych dywanach. Niezależnie od okoliczności stawiają na dopasowane stylizacje. Na ubiegłorocznych wakacjach w Chorwacji para świetnie prezentowała się w białych stylizacjach w casualowym wydaniu.

Zakochani Katy Perry i Orlando Bloom na czerwonym dywanie gali Breakthrough Prize Ceremony 2024

Piosenkarka Katy Perry uchodzi za jedną z najbardziej ekscentrycznych gwiazd estrady. Na czerwone dywany wybiera teatralne stylizacje od ulubionych projektantów. Ale kiedy pojawia się w towarzystwie ukochanego, stawia na klasykę. W miniony weekend Katy Perry i Orlando Bloom pojawili się wspólnie na czerwonym dywanie po niemal trzech latach przerwy na gali Breakthrough Prize Ceremony 2024. Para wybrała stylizacje, którymi po raz kolejny udowodnili, że są równie dobrze dopasowani w życiu, co w kwestii mody.

Katy Perry i Orlando Bloom zachwycili w dopasowanych czarnych stylizacjach

Katy Perry i Orlando Bloom w dopasowanych czarnych stylizacjach / (Fot. Getty Images)

Na gali Breakthrough Prize Ceremony 2024 w Los Angeles Katy Perry i Orlando Bloom postawili w swoich stylizacjach na klasykę. Oboje wybrali czerń – aktor Orlando Bloom postawił na doskonale skrojony garnitur z jedwabnymi klapami i muszką.

Piosenkarka Katy Perry nna wspólne wyjście z ukochanym wybrała awangardową kreację Coperni. Sukienka miała ciekawy dekolt, który zdawał się przeczyć prawom grawitacji, dopasowaną talię i rozkloszowany dół. Katy Perry stylizację uzupełniła srebrnymi czółenkami oraz charakterystyczną torebką również od Coperni (to najlżejsza torebka świata!). Gwiazda postawiła także na ciekawe ozdoby włosów – minimalistyczne sploty wokół gładko zaczesanego kucyka oraz srebrne kolczyki Mara Paris.

Katy Perry i Orlando Bloom trzymając się za ręce na czerwonym dywanie, po raz kolejny udowodnili, że mimo iż pochodzą z różnych światów, razem stanowią doskonale dopasowaną całość.

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Katy Perry i Orlando Bloom w dopasowanych stylizacjach w czerni
Proszę czekać..
Zamknij