Znaleziono 0 artykułów
25.10.2022

Kim Kardashian w sukience vintage Dolce & Gabbana

25.10.2022
Kim Kardashian (Fot. Getty Images)

Na swoim urodzinowym przyjęciu Kim Kardashian wystąpiła w białej koronkowej naked dress z kolekcji Dolce & Gabbana na sezon wiosna-lato 1999. To jedna z perełek vintage ze zbioru gwiazdy.

W serialu „The Kardashians” Kim pokazała widzom swoją imponująca garderobę, w której znalazło się wiele zgromadzonych przez lata modowych perełek. Mogliśmy zobaczyć dawne projekty Dolce & Gabbana, jednej z ulubionych marek rodziny Kardashianów.

Na swoje urodziny gwiazda założyła dwie stylizacje włoskiego domu mody. Impreza urodzinowa odbyła się 21 października w Calabasas. Na tę okazję Kim Kardashian założyła białą koronkową naked dress z kolekcji Dolce & Gabbana na sezon wiosna-lato 1999; pod nią widoczna była czarna bielizna, a stylizację uzupełniały białe sandały na obcasie, wysoko wiązane na łydkach.

Następnego dnia Kim miała wybrać się do Las Vegas, żeby kontynuować urodzinowy weekend. Zła pogoda zmusiła ją do zmiany planów – świetną alternatywą, jak podają media, było wyjście na burgery. Gwiazda miała na sobie srebrny brokatowy komplet Dolce & Gabbana, wysokie buty w tym samym kolorze oraz naszyjnik z dużym krzyżem.

Kim Kardashian nawiązała niedawno współpracę z projektantami Dolce & Gabbana. Podczas tygodnia mody w Mediolanie odbył się pokaz „Ciao Kim", podczas którego przedstawiono 85 projektów, inspirowanych ulubionymi dawnymi stylizacjami Kim, wybranymi spośród dorobku brandu z lat 1987 – 2007. Kardashian była współorganizatorką pokazu. 

Na konferencji prasowej wspomniała, że ​​Domenico Dolce i Stefano Gabbana dowiedzieli się o jej dużym zbiorze projektów marki na ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Podobno niektóre elementy tej kolekcji były zaskoczeniem nawet dla samych projektantów – nie mieli ich we własnych archiwach.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij