Znaleziono 0 artykułów
25.07.2021

Kitty Spencer, bratanica Lady Di, wzięła ślub

25.07.2021
Fot. Getty Images

Modelka i arystokratka, która wyszła za starszego o 32 lata milionera, Michaela Lewisa, miała na sobie szytą na miarę suknię Dolce&Gabbana.

Kitty Spencer miała zaledwie sześć lat, gdy w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu zginęła jej ciocia, księżna Diana. To wydarzenie kładzie się cieniem na dorastaniu dziewczynki. Choć Kitty do dziś nieustannie porównuje się do Lady Di, wyszła z tej sytuacji obronną ręką.

Bratanica Lady Di jest zaangażowaną w działalność charytatywną top modelką i influencerką promującą ciałopozytywność. Spencer zwróciła uwagę mediów na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. W sobotę to ona stanęła na ślubnym kobiercu. Arystokratka wyszła za multimilionera, Michaela Lewisa. Para zaręczyła się w styczniu 2020 roku. Wybranek Spencer jest od niej 32 lata starszy, co wywołało dyskusję. Jak mówi 30-letnia Kitty, „wiek nie ma dla niej znaczenia”.

Ślub pary odbył się w Rzymie. Wśród gości znaleźli się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej oraz gwiazdy, w tym Idris Elba i Ellie Goulding. Na ten wyjątkowy wieczór Spencer włożyła zaprojektowaną specjalnie na tę okazję suknię Dolce&Gabbana. Zjawiskową kreację, inspirowaną epoką wiktoriańską, zakończoną kilkumetrowym trenem, natychmiast zaczęto porównywać ze słynną suknią ślubną Diany

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij