Znaleziono 0 artykułów
25.07.2021

Kitty Spencer, bratanica Lady Di, wzięła ślub

25.07.2021
Fot. Getty Images

Modelka i arystokratka, która wyszła za starszego o 32 lata milionera, Michaela Lewisa, miała na sobie szytą na miarę suknię Dolce&Gabbana.

Kitty Spencer miała zaledwie sześć lat, gdy w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu zginęła jej ciocia, księżna Diana. To wydarzenie kładzie się cieniem na dorastaniu dziewczynki. Choć Kitty do dziś nieustannie porównuje się do Lady Di, wyszła z tej sytuacji obronną ręką.

Bratanica Lady Di jest zaangażowaną w działalność charytatywną top modelką i influencerką promującą ciałopozytywność. Spencer zwróciła uwagę mediów na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. W sobotę to ona stanęła na ślubnym kobiercu. Arystokratka wyszła za multimilionera, Michaela Lewisa. Para zaręczyła się w styczniu 2020 roku. Wybranek Spencer jest od niej 32 lata starszy, co wywołało dyskusję. Jak mówi 30-letnia Kitty, „wiek nie ma dla niej znaczenia”.

Ślub pary odbył się w Rzymie. Wśród gości znaleźli się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej oraz gwiazdy, w tym Idris Elba i Ellie Goulding. Na ten wyjątkowy wieczór Spencer włożyła zaprojektowaną specjalnie na tę okazję suknię Dolce&Gabbana. Zjawiskową kreację, inspirowaną epoką wiktoriańską, zakończoną kilkumetrowym trenem, natychmiast zaczęto porównywać ze słynną suknią ślubną Diany

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Historia
  3. Kitty Spencer, bratanica Lady Di, wzięła ślub
Proszę czekać..
Zamknij