Znaleziono 0 artykułów
10.05.2022

Land Rover i PGA Polska: Elegancka współpraca

10.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Turniej Gradi Invitational zainicjował kolejny sezon PGA Polska Tour. Marka Land Rover jako strategiczny partner Stowarzyszenia Zawodowego Golfa, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie obecna na wszystkich turniejach golfowych tego sezonu.

Land Rover jest nie tylko partnerem strategicznym PGA Polska, stowarzyszenia skupiającego profesjonalnych instruktorów golfa oraz zawodników turniejowych. Marka współtworzy też Akademię Golfa i wspiera Adriana Meronka – najbardziej utytułowanego polskiego golfistę. Od ubiegłego roku Meronk jest ambasadorem brytyjskiego producenta samochodów, który kibicuje jego występom na krajowych i światowych turniejach. Land Rover nie ogranicza się jednak do obecności na najważniejszych wydarzeniach. Wspólnie z PGA Polska dąży do popularyzowania gry w golfa w Polsce.

W najważniejszych wydarzeń sezonu, organizowanych przez PGA Polska, bierze udział Land Rover, dodając do wizerunku tych spotkań elegancję oraz związek z tradycją. Historia Land Rovera, podobnie jak wspieranej przez markę dyscypliny, zaczynała się w Wielkiej Brytanii.

Pierwszy w tym sezonie turniej PGA Polska Tour Gradi Invitational, który właśnie się zakończył, zainicjował kolejny sezon współpracy.

Urszula Zwiefka
  1. Kultura
  2. Design
  3. Land Rover i PGA Polska: Elegancka współpraca
Proszę czekać..
Zamknij