Znaleziono 0 artykułów
20.07.2022

Nowa kolekcja Louisy Ballou

20.07.2022
Fot. materiały prasowe

Wielobarwne projekty Louisy Ballou noszą Bella Hadid i Dua Lipa. Marka poszerza teraz linię ready-to-wear, pokazując się od odrobinę mroczniejszej, choć wciąż dynamicznej strony.

W projektach kostiumów kąpielowych liczy się już nie tylko funkcjonalność. Marki takie jak Marysia, Cult Gaia czy Isa Boulder udowadniają, że swimwear może bazować na odważnych projektach. Nietuzinkową estetykę lansuje Louisa Ballou, ulubienica takich gwiazd jak Bella Hadid czy Dua Lipa. W nowej kolekcji – hybrydzie strojów kąpielowych z ready-to-wear – projektantka oferuje topy od bikini, jednoczęściowe kostiumy, sukienki, topy i narzuty.

Fot. materiały prasowe

Zdjęcia nowej kolekcji Nocturne wykonane przez Lucę Khouriego, oddają dynamiczny charakter kolekcji. Ballou, absolwentka Central Saint Martins, przywraca modę na colour blocking łączy niebieski z amarantowym, a żółć z purpurą. Te nasycone odcienie przywołują abstrakcyjne dzieła malarza Rona Gorchova, a struktura nakładających się na siebie kształtów przypomina formy Francisa Picabii. Sięgając po inspirację sztukę, Ballou nie zapomina o aktualnych trendach – w kolekcji pojawiają się zarówno uwodzicielskie wycięcia, za które markę pokochały gwiazdy, jak i wiązania, czy hit sezonu, czyli elementy metalu.

W nowej kolekcji Ballou daje się poznać także od mrocznej strony. Wciąż zaczyna jednak pracę od nadruków, a kroje dopasowuje do ich linii.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij