Znaleziono 0 artykułów
09.02.2021

Kolekcja ślubna Erdem: Rozważna i romantyczna

09.02.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Debiutancką kolekcję sukni ślubnych Erdema Moralioglu panny młode pokochają za połączenie klasyki i nowoczesności. – Potrzeby kogoś, kto wychodzi za mąż, są dziś inne niż dwa lata temu – mówi projektant.

Jego subtelne suknie noszą najbardziej stylowe kobiety na świecie – od Vanessy Kirby i Kate Bosworth po samą księżną Cambridge. Teraz projektant spełni marzenia przyszłych panien młodych. Erdem Moralioglu zaprojektował pierwszą w historii marki kolekcję sukien ślubnych, a jej debiut w czasach pandemii, ma ogromne znaczenie. Dlaczego? 

(Fot. Materiały prasowe)

Sześcioczęściowa kolekcja ślubna nie została stworzona wyłącznie z myślą o wielkim dniu. Moralioglu chciał, by jego suknie nosiło się także podczas uroczystości rodzinnych, letnich i plenerowych. 

Tworząc debiutancką kolekcję ślubną, zainspirował się własnymi projektami z ostatnich lat – sukniami w stylu wiktoriańskim z pokazu na sezon wiosna-lato 2019 i brokatowymi mini przypominającymi kwiat orchidei z jesieni 2015 roku, które połączył z francuskim haftem anglaise i romantyczną organzą. Całość uzupełnił nowoczesnymi dodatkami, radząc, by przyszłe panny młode porzuciły klasyczne akcesoria na rzecz opasek z perłami, chokerów wyszywanych materiałowymi różami i welonów w kropki. – To, co mi się podoba w tej kolekcji, to delikatność i luz, które moim zdaniem są bardzo nowoczesne – mówi Erdem Moralioglu. – Często pojawia się pytanie, czym w dzisiejszych czasach jest nowoczesność. Uważam, że nowoczesność to bycie najpiękniejszą wersją siebie.

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)

 

Aleksandra Lewandowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcja ślubna Erdem: Rozważna i romantyczna
Proszę czekać..
Zamknij