Znaleziono 0 artykułów
18.04.2024

Designerskie akcesoria do boksu w kolekcji Uniq Sport x Zara Home

18.04.2024
Kolekcja Uniq Sport we współpracy z Zzra Home (Fot. Materiały prasowe)

Wpływ aktywności fizycznej na zdrowie to temat nieustannie aktualny. Aby jeszcze bardziej zwiększać świadomość społeczeństwa i zachęcać do uprawiania sportu, marki podejmują ciekawe inicjatywy lub współprace ze sportowcami. Najnowszym zaskoczeniem jest współpraca Uniq Sport z Zara Home, siecią, która oferuje artykuły do dekoracji wnętrz.

Uniq Sport to marka stworzona przez polskich zawodników i trenerów sportów walki – Radka i Kamila Paczuskich. Ich produkty wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz dopracowaną estetyką. Swoje kolekcje szyją w Tajlandii. Miejsce nie jest przypadkowe, wybrali je ze względu na wieloletnie doświadczenie i tradycje lokalnych specjalistów. Podejmując współpracę z Zara Home, marka nie tylko proponuje nową, atrakcyjną wizualnie linię sprzętu do ćwiczeń w domu, ale przede wszystkim rzuca nowe światło na sporty walki. To zachęta do kształtowania siły fizycznej i siły charakteru w domowej przestrzeni bokserskiej. Prezentując akcesoria sportowe na półkach znanej sieci, założyciele Uniq Sport chcą przybliżyć klientom tę coraz bardziej popularną dyscyplinę sportową.  – Nasze partnerstwo z Zara Home podkreśla globalne zainteresowanie aktywnością fizyczną. Ludzie poszukują swoich sportów, a marki chcą inspirować swoich klientów do próbowania ciekawych dyscyplin, do jakich bez wątpienia zaliczają się sztuki walki – mówi CEO Uniq Sport Kamil Paczuski.

Kolekcja Uniq Sport we współpracy z Zzra Home (Fot. Materiały prasowe)

W kapsułowej kolekcji wspólnym mianownikiem jest minimalizm. Obydwie marki, zaraz obok funkcjonalności, nacisk kładą na aspekty wizualne. Stonowana kolorystyka, prosty design, dbałość o szczegóły to motywy, które ich połączyły. Efektem jest kolekcja siedmiu artykułów bokserskich: rękawice, tarcze trenerskie, owijki, worki bokserskie, piłki lekarskie oraz bluzy i spodenki. Wszystkie elementy stworzą domową przestrzeń sportową.

Wiktoria Melaniuk
Proszę czekać..
Zamknij