Znaleziono 0 artykułów
08.09.2021

Koniec kurateli nad Britney Spears?

08.09.2021
Fot. Getty Images

Ojciec Britney Spears, Jamie Spears złożył wniosek o zakończenie kurateli nad córką, którą sprawował przez 13 lat. Wokalistka wreszcie odzyska wolność.

Britney Spears została objęta kuratelą w 2008 roku. Opiekę nad wokalistką przejął jej ojciec Jamie Spears. Piosenkarka długo udawała, że jest szczęśliwa. W końcu przerwała milczenie, wyznając, że nie ma kontroli nad własnym życiem, nie może ponownie wyjść za mąż i zajść w ciążę. W sierpniu ogłoszono, że Jamie Spears zamierza zrzec się kurateli nad majątkiem Britney Spears. Jamie wielokrotnie powtarzał, że działa w najlepszym interesie córki.

We wtorek, 7 września, Spears wreszcie złożył wniosek o zakończenie kurateli. Po jego ustąpieniu sędzia miał wyznaczyć nowego konserwatora, ale prawdopodobnie Britney odzyska pełną kontrolę nad swoim życiem.

„Pani Spears powiedziała sądowi, że chce podejmować decyzje dotyczące zdrowia, decydować kiedy, gdzie i jak często poddawać się terapii, kontrolować swoje finanse. Chce móc wyjść za mąż i mieć dziecko, jeśli tak postanowi. Krótko mówiąc, chce żyć swoim życiem tak, jak chce”, można przeczytać we wniosku.

Adwokat Britney skomentował radosne wieści: – Pan Spears wierzy, że może uniknąć odpowiedzialności i sprawiedliwości. Jego wniosek został wysłany do mediów, zanim został doręczony do adwokata. Będziemy kontrolować sytuację.

Petycja adwokata Britney Spears o usunięcie jej ojca ze sprawowania kurateli nad piosenkarką miała być wysłuchana na kolejnej rozprawie w tej sprawie, 29 września.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij