Znaleziono 0 artykułów
03.07.2020

Praktykuj jogę z H&M i YOGA BEAT STUDIO

03.07.2020
(Fot. materiały prasowe)

Już 6 lipca H&M rusza z lekcjami jogi online. Pięciodniowa akcja jest skierowana wyłącznie do Klubowiczów zarejestrowanych w programie lojalnościowym marki.

Praktyka jogi z H&M

Marka zaprasza klubowiczów programu lojalnościowego Hello H&M Member do codziennej praktyki z okazji tygodnia jogi. Codziennie przez pięć dni będzie można oddać się praktyce asan. A dla spóźnialskich każda z pięciu lekcji będzie dostępna online przez 24 godziny. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy z Klubowiczów skorzysta na praktyce. Jeżeli nie jesteś jeszcze Klubowiczem dołącz przez aplikację H&M lub rejestrując się na stronie pod linkiem

(Fot. materiały prasowe)

Wygraj wyjazd jogowy z Yoga Beat Studio

Oprócz zajęć z jogi H&M organizuje konkurs dla Klubowiczów Premium. Nagrodą jest wyjazd z osobą towarzyszącą na jogowy obóz z Yoga Beat Studio w Oberży koło Warszawy. Obóz „Heart Beat Camp” odbędzie się w między 20 a 23 sierpnia tego roku w Zagrodzie Ojrzanów. Treningi poprowadzą Karolina Erdmann i Dominika Kojro. „Heart Beat Camp” to nie tylko wyzwanie dla ciała, lecz także odpoczynek dla umysłu. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w strefie nagród programu lojalnościowego Hello H&M Member.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij