Znaleziono 0 artykułów
19.05.2020

Kosmetyki Kylie Jenner w Douglasie

19.05.2020
Kylie Jenner( fot. Getty Images)

Najmłodsza miliarderka w historii ogłosiła wejście kosmetyków Kylie Skin na europejski rynek. Produkty trafią do perfumerii Douglas już w piątek, 22 maja.

Kylie Jenner podjęła współpracę z niemiecką siecią perfumerii Douglas, która zajmie się dystrybucją kosmetyków Kylie Skin w 2400 europejskich sklepach. W ofercie Douglasa znajdzie się sześć najpopularniejszych produktów – piankowy żel do twarzy, peeling z orzechem włoskim, krem nawilżający, krem pod oczy, waniliowe mleczko tonizujące i serum z witaminą C. Kosmetyki będzie można dostać także w sieci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 

Wiele fanów pytało, kiedy będzie można kupić produkty Kylie Skin w Europie. Jestem szczęśliwa, że będą mogli teraz testować i kupować kosmetyki w europejskich sklepach – mówiła Jenner w oświadczeniu prasowym.

Kosmetyki Kylie Skin pojawiły się na rynku rok temu. W ofercie znalazły się produkty do pielęgnacji twarzy i ciała takie jak żele, kremy nawilżające, czy ochrona przeciwsłoneczna. Minimalistyczny design opakowań utrzymany jest odcieniach bieli i różu. Decyzja o wejściu na rynek europejski to kolejny duży krok biznesowy Jennerki. W listopadzie ubiegłego roku 22-latka zdecydowała się sprzedać większość udziałów w autorskiej marce. Korporacja Coty zgodziła się zapłacić 600 milionów dolarów za 51 proc. udziałów Kylie Cosmetics. W 2019 roku Kylie zarobiła na swoich kosmetykach aż 177 mln dolarów. Prześcignęła założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga, zdobywając tytuł najmłodszej miliarderki w historii.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij