Znaleziono 0 artykułów
01.02.2021

Kosmetyki Jan Marini dostępne w Polsce

01.02.2021
(Fot. materiały prasowe)

Markę Jan Marini założyła w 1994 roku w Kalifornii specjalistka od pielęgnacji skóry. Jako pierwsza wprowadziła do formuł produktów kwas glikolowy. Teraz dermokosmetyki można kupić w sklepie internetowym topestetic.pl.

Amerykańska marka dermokosmetyków Jan Marini słynie z innowacji. Jako pierwsza wprowadziła do pielęgnacji kwas glikolowy i zastosowała w formułach lipofilową formę witaminy C w synergii z DMAE. Wprowadziła także antyoksydanty do produktów przeciwsłonecznych i stworzyła innowacyjny produkt opierający działanie na synergii trzech kwasów:  glikolowego, azelainowego i salicylowego.

(Fot. materiały prasowe)

Skuteczność produktów marki została potwierdzona przez niezależne ośrodki badawcze. Kosmetyki są przeznaczone dla każdego, niezależnie od typu skóry i wieku. Bazą pielęgnacji jest linia Skin Care Management System, która dostarcza skórze niezbędnych składników aktywnych. Działanie opiera się na pięciu krokach pielęgnacyjnych – rozpoczynając od oczyszczania skóry, przez aktywne serum, nawilżanie i ochronę przeciwsłoneczną.

Skin Care Management System opiera działanie na składnikach aktywnych, takich jak witamina C, kwasy AHA i BHA, peptydy oraz substancje nawilżające. W efekcie spłyca zmarszczki, ujędrnia, niweluje nierównomierny koloryt, trądzik i zmiany pozapalne.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij