Znaleziono 0 artykułów
06.05.2021

Kanał Kate i Williama na YouTubie

06.05.2021
Kadr z filmu księżnej Kate i księcia Williama (Fot. YouTube)

Kilka dni po 10. rocznicy ślubu księżna i książę Cambridge założyli kanał na platformie YouTube. Wczoraj wieczorem opublikowano pierwszy film małżonków.

W Kate Middleton, żonie przyszłego króla, Brytyjczycy widzą reformatorkę monarchii. Idąc z duchem czasu, księżna i książę Cambridge uruchomili autorski kanał na YouTubie. O nowym pałacowym komunikatorze poinformowali za pośrednictwem Instagrama, na którym dzielą się kulisami oficjalnych podróży, działalności charytatywnej i kadrami z życia rodzinnego z dala od blasku fleszy. „Lepiej późno niż wcale, od dziś jesteśmy na YouTubie!” – napisali. Profil w zaledwie 18 godzin zgromadził 214 tys. obserwujących.

Opublikowano też pierwszy film. Humorystyczny klip otwierają słowa Williama do żony: „Uważaj na to, co mówisz, oni wszystko filmują”, na co księżna ze śmiechem odparła: „Wiem!”. Następnie pokazuje się seria kadrów z zagranicznych wizyt, akcji dobroczynnych i wywiadów pary, co ma zapowiadać bliską relację małżonków z poddanymi. Na kanale pojawiły się również odnośniki do kanału Pałacu Buckingham, gdzie znajdziemy filmy z młodości członków brytyjskiej rodziny królewskiej oraz ze spotkań poświęconych zdrowiu psychicznemu.

Dziś ma się także ukazać pierwsze wideo z „serii rozmów telefonicznych, które księżna odbyła z uczestnikami projektu Hold Still” (albumu fotograficznego dokumentującego doświadczenia Brytyjczyków z czasów pandemii).

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij