Znaleziono 0 artykułów
23.02.2022

Księżna Kate w marynarce Zary

23.02.2022
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Kate Middleton po raz kolejny udowadnia, że stylowy look nie musi być kosztowny. Podczas swojej wizyty w Danii na spotkanie na Uniwersytecie Kopenhaskim księżna Kate założyła marynarkę ze swojej ulubionej sieciówki – Zary.

Księżna Kate znana jest z zaangażowania w projekty charytatywne, sama też założyła fundację Centre for Early Childhood. Organizacja stawia sobie za cel szerzenie świadomości, jak duży wpływ na człowieka mają pierwsze lata jego życia. Dzięki badaniom, w których biorą udział naukowcy z różnych uniwersytetów, chce stworzyć system, który pomoże kształcić przyszłe pokolenia. Księżna Cambridge rozmawiała już z badaczami na Uniwersytecie Londyńskim. Po Wielkiej Brytanii przyszedł czas na Danię.

Księżna Kate (Fot. Getty Images)

22 lutego Kate Middleton przyjechała na Uniwersytet Kopenhaski, aby spotkać się z naukowcami pracującymi przy projekcie Copenhagen Infant Mental Health, którego celem jest promowanie dbania o zdrowie psychiczne dzieci i ich rodziców. Na wizytę wybrała czerwoną dwurzędową marynarkę z Zary. Do niej założyła białą koszulę z dekoltem ozdobionym falbaną i eleganckie spodnie. Stylizację uzupełniła torebką marki Aspinal of London i kolczykami duńskiej jubilerki Marii Black. Ponieważ księżna Kate dba o środowisko, chętnie zakłada ubrania z poprzednich sezonów i nosi je więcej niż raz. W marynarce z Zary widzieliśmy ją już w 2020 roku.

Kate Middleton przyjechała do Kopenhagi na dwa dni. 23 lutego spotka się duńską księżną Marią, z którą będzie rozmawiać o ochronie dzieci i kobiet przed przemocą domową.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżna Kate w marynarce Zary
Proszę czekać..
Zamknij